نمناک سرگرمیگوناگون ابزار جراحی داخل سر کودک 6 ساله جا ماند ! + عکس
جراحی کودک ، سرگرمی نمناک
والدین پسربچه 6 ساله بعد از درمان و جراحی سر به دردهای شدید فرزندشان مشکوک شدند تا اینکه متوجه جاماندن یکی از ابزار جراحی داخل سر کودک شدند.

جاماندن ابزار جراحی داخل سر کودک 6 ساله

اشتباه نگران کننده و تاسف بار دیگری از دنیای پزشکی و جراحی در گوشه کنار دنیا این بار برای یک کودک خردسال در ماتورا .
Another Shocking Case Of Medical Negligence, Doctors Leave Needle Inside The Head Of 6 YO Boy In UP
 جراحی کودک

اشتباه عجیب در جراحی سر کودک خردسال 

وقتی سوزن جراحی داخل سر کودک خردسال جا می ماند!

پدر و مادر "بانسی" ادعا کرده اند که پزشکان در سر پسر خود سوزن جراحی را جاگذاشته اند با این حال، بیمارستان خصوصی که در آن عمل جراحی انجام شد، چنین چیزی را رد کرده است. به گفته منابع، پس از انجام جراحی روی سر کودک 6 ساله ، او شروع به شکایت از سردرد شدید کرد ، سردردی که به هیچ وجه از بین نمیرفت تا اینکه پدرش روی زخم پانسمان شده را باز کرد و متوجه شد که چیزی شبیه به یک سوزن داخل سر فرزندش وجود دارد . او بلافاصله به مقامات بیمارستان خصوصی که در آنجا تحت عمل جراحی قرار گرفته بود اطلاع داد اما آنها این ادعا را نپذیرفتند.
جراحی کودک
 
رئیس دانشکده پزشکی KD، مانوج آگاروال، در حالی که تصدیق می کرد که پسر برای جراحی در بیمارستان آنها بستری شده بود ادعای جا ماندن ابزار جراحی داخل سر بیمار را رد کرد. او گفت:"والدین پسر ما را تهدید می کنند. یک اشتباه رخ داده است درحالیکه پسر برای تعویض پانسمان به جاهای دیگر برده شده بود. پس می تواند جای دیگری این اتفاق افتاده باشد.

اشتباه عجیب در جراحی سر کودک 6 ساله + عکس

ابزار جراحی داخل سر کودک 6 ساله جا ماند ! + عکس
:
امتیاز : 1.9 تعداد رای : 8
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف