نمناک سرگرمیگوناگون بیرون کشیدن 80 کیلو پلاستیک از شکم گاو با جراحی!
جراحی گاو ، سرگرمی نمناک
یکی از عجیب ترین اخبار امروز مربوط به جراحی گاوی بود که پزشکان از داخل شکم او 80 کیلو پلاستیک ضایعات خارج کردند.

خارج شدن 80 کیلو پلاستیک از شکم یک گاو با جراحی !

خبری عجیب و باورنکردنی باز هم از خبرگزاری های کشور پرازعجایب هند ، خبری که این بار خالق آن یک انسان نبود بلکه گاوی شکمو خبرساز شد ؛ گاوی که جراحان بعد از چند ساعت تلاش نزدیک به 80 کیلو پلاستیک ضایعات از شکم او خارج کردند.
80 Kg Plastic Waste Removed From Cow's Stomach After 3-Hour Surgery In Bihar
جراحی گاو

تغذیه خطرناک دام در هندوستان موجب جراحی گاو 6 ساله شد 

یکی از عجیب ترین جراحی دنیا روی یک گاو در هندوستان

از موارد کاملاً طبیعی و البته خطرناک در مورد گاوهای هندوستان خوردن ضایعات و پلاستیک های دور ریز است گاوهایی که توسط صاحبانشان در گوشه کنار شهر و روستا به حال خود رها می شوند تا خوراک مورد نیاز خود را بیابند به این روش آنها دیگر مجبور به تامین غذای دام خود نیستند و به عقیده خود در هزینه های شان صرفه جویی می شود غافل از اینکه استفاده از گوشت دام هایی با چنین تغذیه ی خطرناکی به سلامت خودشان آسیب وارد می کند.
این ها مقدمه ای بود برای خبری که در مورد جزئیات جراحی عجیب یک گاو منتشر شد ؛ گاوی که تیم جراحی بعد از سه ساعت تلاش از شکم آن 80 کیلوگرم پلاستیک ضایعات بیرون آوردند.
طبق گزارش هندوستان تایمز این جراحی توسط تیمی از متخصصان و دامپزشکان برای نجات جان گاوی 6 ساله انجام شد.
دکتر "جی دی سینگ" می گوید:در طول 13 سال فعالیت پزشکی این اولین باری بود که چنین جراحی را انجام می دادند وضعیت حیوان بسیار وخیم بود چراکه میزان ضایعات مصرف شده به عنوان غذا گوارش را مختل کرده بود.
یکی از اصلی ترین بروز چنین فاجعه هایی برای دام و طیور دور ریخته شدن غذای مردم این کشور داخل پلاستیک است که همراه و هنگام خورده شدن غذاهای دورریخته شده توسط حیوانات خورده می شود.

بیرون کشیدن 80 کیلو پلاستیک از شکم گاو با جراحی!

بیرون کشیدن 80 کیلو پلاستیک از شکم گاو با جراحی!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف