نمناک اخبارجامعه اعتراف جراح ارتوپد به قتل پدرش
جراح ارتوپد ، قتل
جراح ارتوپد در یکی از محله های خیابان ونک در جریان درگیری با پدرش با وارد کردن ضرباتی موجب آسیب شدید مغزی و در نهایت مرگ او شده بود که پس از 6 ماه لب به اعتراف گشود.
تاریخ انتشار : 14 آذر 1396

ماجرای پدر کشی توسط جراح ارتوپد

جراح ارتوپد که در جریان درگیری با پدرش با وارد کردن ضرباتی باعث آسیب شدید مغزی و مرگ او شده بود، پس از حدود 6 ماه سکوت لب به اعتراف گشود.
  19خرداد سال جاری، ساکنان یکی از محله های خیابان ونک، متوجه درگیری در یکی از خانه ها شدند و با ورود به آپارتمان، صاحبخانه 70 ساله را با سر و صورت خونی یافتند.
 
با انتقال این مرد سالخورده به بیمارستان، او که در وضعیت وخیمی بود پیش از اینکه از هوش برود پسرش را به عنوان ضارب معرفی کرد و 24 ساعت بعد به کما رفت. با وخامت حال این مرد 70 ساله، دخترش با حضور در کلانتری از برادرش شکایت کرد.
 
به این ترتیب پرونده در دادسرای ونک مورد رسیدگی قرار گرفت اما مظنون پرونده که پزشک ارتوپد بود منکر درگیری فیزیکی با پدرش شد. تحقیقات این پرونده ادامه داشت تا اینکه سه ماه بعد پیرمرد روی تخت بیمارستان جان باخت.

بنابراین پرونده برای ادامه رسیدگی به دادسرای ویژه قتل پایتخت ارجاع شد و پسر مقتول با دستور بازپرس جنایی بازداشت شد. متهم 46 ساله در جلسات بازجویی با انکار ضرب و شتم پدرش مدعی شد تنها با او جر و بحث کرده و ضربه وارد شده به سر مقتول نیز به روز حادثه مربوط نبوده است.
 
اما با تکمیل تحقیقات، او چاره ای جز اعتراف ندید و روز گذشته در برابر بازپرس جنایی درگیری فیزیکی با پدر سالخورده اش و همچنین زدن سیلی و مشت به او را پذیرفت و با دستور بازپرس روانه زندان شد.

 

اعتراف جراح ارتوپد به قتل پدرش

اعتراف جراح ارتوپد به قتل پدرش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از فرارو - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف