نمناک ورزشفوتبال درگیری جرارد پیکه با خبرنگار زن در فرودگاه بارسلونا
جرارد پیکه ، فوتبالیست اسپانیایی
جرارد پیکه درحالی که همراه با همسرش شکیرا و پسرانش در فرودگاه بارسلونا بودند با یک خبرنگار ورزشی زن درگیر شد.
تاریخ انتشار : 1 دی 1395

درگیری فیزیکی جرارد پیکه با یک خبرنگار

جرارد پیکه برنابئو فوتبالیست اسپانیایی که در نقش مدافع میانی برای تیم باشگاه فوتبال بارسلونا بازی می کند. وی سومین نفری است که مقام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را دو سال پیاپی با دو تیم گوناگون به دست آورده است. اما این روزها با خبر شده ایم که پیکه با یک خبرنگار زن درگیری فیزیکی داشته است.

نشریه مارکا مدعی شده در اپیزودی جدید از زندگی پرحاشیه جرارد پیکه، او با یک خبرنگار ورزشی زن که قصد داشت از او و خانواده اش گزارش تصویری تهیه کند، درگیر شد.
پیکه، همسرش شکیرا و دو پسرشان در فرودگاه بارسلونا بودند که یک خبرنگار ورزشی تلاش داشت از آنها عکس بگیرد. پیکه از این خبرنگار زن درخواست کرد که از او و خانواده اش عکس نگیرد اما زمانی که دید با زبان نمی تواند مانع عکاسی او شود، مچ دست او را گرفت و پیچاند.

 

جرارد پیکه

پیکه و خانواده اش

لحظاتی پیش از این اتفاق، یکی از مدیر برنامه های همسر پیکه با چتری که در دست داشت سعی کرد که مانع عکاسی خبرنگار مزاحم شود و چترش را جلوی لنز دوربین او برد. با این حال زمانی که او برای گرفتن عکس های بعدی تلاش کرد، پیکه خودش وارد عمل شد.
پیکه پس از این اتفاق با طعنه به خبرنگاری که برایش مزاحمت ایجاد کرد، گفت:«کارت خوب بود! حالا برو، دیگر کافیست.»

درگیری جرارد پیکه با خبرنگار زن در فرودگاه بارسلونا

درگیری جرارد پیکه با خبرنگار زن در فرودگاه بارسلونا
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از خبرگزاری تسنیم/ی
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف