نمناک اخباراقتصاد آخرین نرخ جرایم رانندگی + جدول
جریمه های رانندگی ، نرخ جریمه های جدید رانندگی
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در خصوص نرخ جرایم رانندگی در سال 97 توضیحاتی ارائه کرد.
تاریخ انتشار : 16 فروردین 1397

مبلغ جدید جرایم رانندگی در سال 97

 عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه جرایم رانندگی باید معقول و متعارف افزایش یابد بر ضرورت اعمال قانون بر اساس عدالت و با هدف اصلاح و تربیت افراد متخلف و کاهش ضریب خطا تاکید کرد.عباس گودرزی با تاکید بر ضرورت افزایش جرایم رانندگی گفت:جرایم رانندگی قطعا باید افزایش پیدا کند اما این اقدام باید معقول و متعارف صورت بگیرد که در پی تحمیل فشار اقتصادی فرد خاطی را به متخلفی بی پروا تبدیل نکند.

 نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:متاسفانه قوانین راهنمایی و رانندگی در تعیین جرایم، افراد دارای سوابق تخلفات پی در پی که با حرکات مارپیچ موجب سلب آسایش دیگران می شوند را با فردی که تنها یکبار مرتکب تخلف رانندگی شده را برابر می داند.

 این نماینده مجلس دهم با بیان اینکه قوانین راهنمایی و رانندگی باید جنبه تربیتی و اصلاحی داشته باشد تصریح کرد:اعمال قوانین راهنمایی و رانندگی باید با اغماض و مسامحه و با هدف کاهش ضریب خطا صورت بگیرد، نه اینکه مسئولان در این زمینه به شکل مخفیانه به دنبال مچ گیری بوده و برای تمام افراد جامعه نسخه واحد بپیچند.

 عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد:بی تردید اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی زمانی می تواند آثار اجتماعی مطلوبی به همراه داشته باشد که مجری اهل تشخیص بوده و به صورت عادلانه به اعمال قانون بپردازد و به این طریق مانع از تقویت ارتکاب تخلف در سطح جامعه شود.

جدول جریمه رانندگی

جدول نرخ جرایم رانندگی و عنوان تخلف رانندگی

جدیدترین نرخ جریمه رانندگی

آخرین نرخ جرایم رانندگی + جدول
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از خانه ملت - /م
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف