نمناک اخبارجامعه جریمه تمدید گواهینامه تاریخ گذشته چقدر است؟
تمدید گواهینامه ، گواهینامه
رئیس پلیس مرکز صدور گواهینامه راهورناجا در رابطه با تمدید گواهینامه و مبلغ جریمه دیرکرد تعویض گواهینامه های تاریخ گذشته توضیحاتی ارائه دادند.
تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1395
بازدید : 32,492 نفر

مبلغ جریمه دیرکرد تمدید اعتبار گواهینامه

سرهنگ هویدا تزار، رئیس پلیس مرکز صدور گواهینامه راهورناجا گفت:عوارض تأخیر در تعویض گواهینامه به ازای هر سال مبلغ 50 هزار ریال است که در زمان تعویض این مبلغ اخذ می شود.
 
وی در ادامه افزود:از دید پلیس اتمام اعتبار گواهینامه هیچ مشکلی ندارد و برابر قانون از زمانی که گواهینامه افراد فاقد اعتبار می شود حق رانندگی ندارند و در صورتی که رانندگی کنند مأموران با فرد خاطی برخورد می کنند.
 
سرهنگ تزار اذعان کرد:دارندگان گواهینامه باید یک ماه قبل از اتمام اعتبار گواهینامه به دفاتر پلیس +10 مراجعه و نسبت به تعویض گواهینامه اقدام کنند.
 
رئیس پلیس مرکز صدور گواهینامه راهور ناجا در پایان بیان کرد:به هر دلیلی پلیس راهنمایی و رانندگی از راننده گواهینامه بخواهد و مشخص شود که گواهینامه فاقد اعتبار است مطابق قانون راننده خاطی باید جریمه در نظر گرفته شده را بپردازد.

جریمه تمدید گواهینامه تاریخ گذشته چقدر است؟

جریمه تمدید گواهینامه تاریخ گذشته چقدر است؟
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 85
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 71 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف