دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه جریمه تمدید گواهینامه تاریخ گذشته چقدر است؟
تمدید گواهینامه ، گواهینامه
رئیس پلیس مرکز صدور گواهینامه راهورناجا در رابطه با تمدید گواهینامه و مبلغ جریمه دیرکرد تعویض گواهینامه های تاریخ گذشته توضیحاتی ارائه دادند.
تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1395
بازدید : 26,558 نفر

مبلغ جریمه دیرکرد تمدید اعتبار گواهینامه

سرهنگ هویدا تزار، رئیس پلیس مرکز صدور گواهینامه راهورناجا گفت:عوارض تأخیر در تعویض گواهینامه به ازای هر سال مبلغ 50 هزار ریال است که در زمان تعویض این مبلغ اخذ می شود.
 
وی در ادامه افزود:از دید پلیس اتمام اعتبار گواهینامه هیچ مشکلی ندارد و برابر قانون از زمانی که گواهینامه افراد فاقد اعتبار می شود حق رانندگی ندارند و در صورتی که رانندگی کنند مأموران با فرد خاطی برخورد می کنند.
 
سرهنگ تزار اذعان کرد:دارندگان گواهینامه باید یک ماه قبل از اتمام اعتبار گواهینامه به دفاتر پلیس +10 مراجعه و نسبت به تعویض گواهینامه اقدام کنند.
 
رئیس پلیس مرکز صدور گواهینامه راهور ناجا در پایان بیان کرد:به هر دلیلی پلیس راهنمایی و رانندگی از راننده گواهینامه بخواهد و مشخص شود که گواهینامه فاقد اعتبار است مطابق قانون راننده خاطی باید جریمه در نظر گرفته شده را بپردازد.

جریمه تمدید گواهینامه تاریخ گذشته چقدر است؟

برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 70 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف