نمناک اخبارجامعه جزئیات تمدید مهلت جریمه ریالی خدمت سربازی
جریمه ریالی سربازی ، مشمولان غایب سربازی
مهلت پرداخت جریمه ریالی سربازی که تا 20 مهر ماه 94 تمدید شده بود برای سومین بار تمدید شد و اینبار به مدت 2 ماه مشمولان فرصت دارند نسبت به پرداخت جریمه ریالی سربازی اقدام کنند.
تاریخ انتشار : 21 مهر 1394

تمدید مهلت پرداخت جریمه ریالی سربازی

سردار سیدحمید صدرالسادات افزود:با توجه به درخواست تعداد قابل توجهی از متقاضیان برای تمدید مهلت پرداخت جریمه و بهره مندی از تسهیلات، فرصت واریز وجه جریمه از 20 مهر ماه به مدت 2 ماه دیگر تمدید شد. 

وی ادامه داد:طرح جریمه مشمولان غایب با انجام پیش ثبت نام مشمولان غایب که بیش از هشت سال غیبت داشتند از 15 اسفند ماه سال گذشته آغاز شد. در این طرح بیش از 288 هزار متقاضی، درخواست خود را ثبت کردند. 

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت:در نحوه پرداخت مبلغ طرح جریمه مشمولان غایب هیچ گونه تقسیطی توسط مراجع تصمیم گیرنده پیش بینی نشده است. 

وی تاکید کرد:براساس بند (ط) تبصره 16ماده واحده قانون بودجه سال 93، مشمولان غایب متاهل از پنج درصد و دارای فرزند به ازای هر فرزند از پنج درصد تخفیف کل مبلغ جریمه برخوردار می شوند.جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از تمدید مهلت پرداخت جریمه ریالی مشمولان غایب تا بیستم مهرماه خبر داد.

جزئیات تمدید مهلت جریمه ریالی خدمت سربازی

جزئیات تمدید مهلت جریمه ریالی خدمت سربازی
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 12
برگرفته از ایرنا - /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 4
نظر کاربران
ناشناس

ناشناس

با عرض وقت بخیر محضرتان - عارضم خدمتتون که مگر قراره در این دو ماه چی بشه ؟؟؟؟ غایبین در این دوماه پول پیدا خواهند کرد؟ عمرا اگه این مبالغ رو تو عمرمون ببینیم

پاسخ دادن 7 0
ALI

ALI

نظر بنده این هست که تخفیف پنج درصد برای تاهل و فرزند خیلی خیلی خیلی کم است و این مصوبات برخلاف منویات رهبری معظم است چرا که رهبری همواره بر ازدواج و ازدیاد جمعیت تاکید دارند

پاسخ دادن 7 0
ب ی

ب ی

شما رو به احترام این ماه محرم از این غایبین که غیبت خیلی طولانی دارند درگذرید بخدا خیلی ثوا ب داره

پاسخ دادن 5 0
احمد رضا

احمد رضا

مگر از یک فرد 37 ساله دیگه سرباز ساخته است ؟؟؟؟؟؟ اگر اینها رو ببرید خدمت کارایی نیروهای مسلح کم میشه و روحیه تمامی سربازان 18 19 ساله خراب میشه پس بهتر است اینها عفو شوند و بروند پی کارشون بنده که این نظر را میدهم خودم 7 سال قبل خدمت کرده ام و با وضعیت آشنا هستم .

پاسخ دادن 4 0
GHAZVINI

GHAZVINI

عرض کنم خدمتتون اقایان که این جرایم قابل تهیه نیست که بشود پرداختش کرد این مبالغ میلیونی را عمرا اگه بتونیم ببینیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! با فرصت دو ماهه به هیچ وجه این جرایم را نمیشه تهیه کرد

پاسخ دادن 3 0
بی نام

بی نام

قربونتون برم قبول بفرمایید که این پولها را نمیشه پیدا کرد با این رکود اقتصادی بالاخره یه کم بذل و بخشش به خرج بدهید بخشش از برزگانه --موفق باشید

پاسخ دادن 3 0
مطیع رهبر

مطیع رهبر

عرض بنده این هست که چرا زمانیکه رهبری معظم انقلاب کل مشمولین غایب متولد تا سال 1355را در سال 1382 عفو فرمودند هیچ محرومیتی برایشان قائل نشدند و هیچ جریمه ای هم نشدند مگر غایبین فعلی و غایبین سابق با همدیگر فرق دارند ؟؟؟

پاسخ دادن 3 0
GHAEEB

GHAEEB

این غایبین را عفو کنید برن پی کارشون اگر اینها به خدمت اعزام شوند هم از اینها قطعا سرباز ساخته نیست هم برای نظام بد است

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف