نمناک ورزشفوتبال جریمه 2 میلیاردی تراکتورسازی بخاطر لوپز
جریمه تراکتورسازی ، ترکیب تیم تراکتورسازی
با توجه به شکایت ژائو ویلا بازیکن پرتغالی از تراکتورسازی , این تیم به خاطر بازیکن ناشناس و ضعیف 2 میلیارد تومان جریمه شده است.
تاریخ انتشار : 3 آذر 1395
بازدید : 1,496 نفر

شکایت ژائو ویلا از تراکتورسازی

فدراسیون جهانی فوتبال در نامه ای به باشگاه تراکتورسازی تهدید کرد در صورتی که مسئولان باشگاه 100 هزار دلار طلب فلاویو لوپز را ظرف 18 روز آینده پرداخت نکنند، این تیم با کسر 6 امتیاز مواجه می شود.

 

ترکیب تیم تراکتورسازی

فلاویو لوپز مهاجم پرتغالی تراکتورسازی

بعد از این اتفاق مسئولان تراکتورسازی مطالبات فلاویو لوپز را تامین کردند و قرار است طی روز های آینده این مبلغ که 10 هزار دلارش به فیفا می رسد را به بازیکن پرتغالی بدهند تا خطر کسر امتیاز تیم را تهدید نکند.

بعد از بحث هایی که در مورد شکایت فلاویو لوپز و کسر امتیاز مطرح شد حالا موضوع شکایت ژائو پدرو ویلا و جریمه تراکتورسازی سرخپوشان تبریزی را با چالشی تازه ای روبرو کرده است، بازیکن گمنام و ناشناسی که تراکتورسازی باید به خاطر آن یک میلیارد تومان جریمه بپردازد اما آنقدر ضعیف بود که حتی یک عکس هم از او در ترکیب تیم تراکتورسازی وجود ندارد.

در نامه فیفا به باشگاه تراکتورسازی آمده است:

مطابق فکس کمیته انضباطی فیفا در تاریخ 15 نوامبر 2016 و تصمیم کمیته حل اختلاف در تاریخ 6 نوامبر 2014 اطلاعات حساب بانکی که باید پرداخت پول به آن صورت بگیرد به شرح زیر است.

همچنین در ذیل نامه آمده است:

مبلغ بدهی تا امروز 483 هزار دلار بوده که به علاوه 95 هزار دلار دیرکرد در مجموع میزان بدهی 578هزار 686 دلار می شود.

این مبلغ بیش از 2 میلیارد تومان است.

جریمه 2 میلیاردی تراکتورسازی بخاطر لوپز

جریمه 2 میلیاردی تراکتورسازی بخاطر لوپز
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از جام جم آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف