نمناک سرگرمیآیا میدانید دیگر هیچ مردی جرات متلک گفتن ندارد چون ...
جریمه متلک گفتن ، جریمه متلک گفتن به دختران
مسئولان کشور فرانسه مشکل متلک گفتن مردان به زنان را حل کرده و جریمه سنگینی برای این کار زشت مردان فرانسه که باعث آزار روحی زنان میشد گذاشته است.

5 میلیون و 400 هزار تومان جریمه متلک گفتن به دخترها و زنان در فرانسه

یکی از آزاردهنده ترین مزاحمت ها برای زنان در کشورهای اروپایی متلک و استفاده از الفاظ زشتی است که متاسفانه برخی از مردان استفاده می کنند ، مسئله ای که مدتها بود موجب تفکر کارشناسان برای راه حل شده بود که البته به راه حلی هم ختم شد ، راه حلی جالب و مطمئنا موثر که در این بخش از سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

جریمه متلک گفتن

مزاحمت و متلک گفتن مردان در کشورهای اروپایی

جریمه سنگین متلک گفتن به زنان در کشور فرانسه

مسئولان فرانسه از این به بعد می توانند مردان را به دلیل متلک گفتن به جنس مخالفشان جریمه کنند ، براساس گزارشات وب سایت های رسمی فرانسه این قانون ماه گذشته توسط امانوئل مکرون رئیس جمهور این کشور تصویب شد و برای حفظ امنیت بیشتر زنان فورا به اجرا در آمد. این در حالی است که منتقدان قانون جدید بر آن هستند به این ترتیب فرانسوی ها مجبور خواهند شد جلوی ابراز احساسات خود نسبت به زنان را که خصلت ملی آنها است بگیرند.

جریمه متلک گفتن به زنان

راه حل مسئولان فرانسه برای مزاحمت مردان و آزار روحی زنان 

با توجه به گزارش ها، جریمه ها می توانند برای کسانی که به متلک گفتن همراه با تعقیب زنان در خیابان می پردازند تخصیص داده شود، و این جریمه برای مردانی که با متلک های زشت موجب آزار روحی زنان می شوند بیشتر خواهد بود.

جریمه متلک گفتن در فرانسه

جریمه سنگین پلیس برای متلک گفتن به زنان در فرانسه 

جریمه فقط یک پیشنهاد در گزارش پارلمانی است که قرار بود توسط مارلین شیاپپا، وزیر دادگستری، نیکول بلوب، و وزیر کشور، جرارد کالومب به وزیر امور خارجه فرانسه برای برابری ارائه شود. این قانون توسط شیاپپا 34 ساله، طرفدار فمینیست مطرح شده و او حالا بعد از حمایت اولیه امانوئل مکرن، رئیس جمهور فرانسه، می خواهد که با نگرش های مردمی جنسی در فضاهای عمومی مبارزه کند.

جریمه متلک گفتن به دخترها و زنان در فرانسه

دیگر هیچ مردی جرات متلک گفتن ندارد چون ...
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
برگرفته از بخش سرگرمی/ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف