نمناک ورزشلیگ برتر جریمه سنگین در انتظار مهاجم خارجی پرسپولیس
مهاجم پرسپولیس ، پرسپولیس
در بازی پرسپولیس و سایپا در لیگ برتر جری بنگستون با کارت زرد دوم خود و البته اخراج در دقایق پایانی در آستانه جریمه سنگین از سوی باشگاه قرار دارد.
تاریخ انتشار : 2 اسفند 1394

اخراج دردسرساز مهاجم پرسپولیس

جری بنگستون که در طول هفته های اخیر از سوی برانکو فرصت چندانی برای حضور در زمین به دست نیاورده بود، در برابر سایپا در دقایق پایانی فرصت یافت تا توانایی خود را در غیاب مهدی طارمی به رخ بکشد.

بازی پرسپولیس و سایپا

 

او که در دقیقه 64 جانشین فرشاد احمدزاده شده بود در حالی که در دقیقه 86 در فرصتی ایده آل عزم دروازه سایپا کرده بود با تاخیر پاس از سوی هم تیمی اش موقعیتش از دست رفت و در ادامه این پاس را با بی دقتی نصیب مدافعان حریف کرد. او در بازگشت نیز در کورس با مهدی ترابی او را متوقف کرد تا زرگر او را با کارت زرد جریمه کند.

بازی پرسپولیس و سایپا

بازی پرسپولیس و سایپا

بازی پرسپولیس و سایپا

مهاجم هندوراسی که در حضور 22 دقیقه ای خود در زمین در دقیقه در دقیقه 72 با خطا روی مدافع سایپا یک کارت زرد دریافت کرده بود در کورسی که کمندانی نیز روی مهدی ترابی تسلط کافی داشت یک خطای بچگانه کرد تا تیمش لحظات پایانی را با 10 نفر ادامه دهد. 

بنگستون که به نظر می رسید نیمکت نشینی در بازی های اخیر و البته پاسی که علیپور در شرایط گلزنی به او نداده بود از نظر روحی و روانی شرایط سختی را برایش رقم زده بود با این خطا اکنون باید در باشگاه پاسخگو باشد و در صورتی که نتواند دلیلی برای این مساله داشته باشد با جریمه سنگینی مواجه خواهد شد. باشگاه پرسپولیس در حال حاضر در انتظار گزارش کادرفنی و برانکو ایوانکوویچ در این رابطه است و باید دید تصمیم درباره مهاجم هندوراسی پرسپولیس که البته این روز ها به دلیل عدم تسلط به زبان انگلیسی نمی تواند پاسخی به رسانه ها بدهد چه خواهد بود.

جریمه سنگین در انتظار مهاجم خارجی پرسپولیس

جریمه سنگین در انتظار مهاجم خارجی پرسپولیس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ورزش3 - /م
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف