نمناک سرگرمیگوناگون جریمه نقدی کارمندان چینی بخاطر نذاشتن کامنت !
جریمه عجیب ، جریمه نقدی
یک مدیرعامل چینی 200 کارمند خود را که برای مطالب او در شبکه اجتماعی توئیتر کامنت نمی نوشتند جریمه کرد.

جریمه نقدی عجیب کارمندان توسط آقای مدیر

یکی از شرکت های بزرگ ارایه دهنده خدمات مسافرتی و جهانگردی در استان شاندونگ چین کارمندان خود را مجبور کرد برای همه مطالبی که از سوی مدیر این شرکت روی شبکه اجتماعی توئیتر به اشتراک گذاشته می شود، کامنت بنویسند.

رسانه های محلی گزارش دادند حدود 200 نفر از کارمندان این شرکت که از دستور فوق پیروی نکردند و برای مطالب منتشر شده از سوی مدیر کامنت ننوشند، به صورت نقدی جریمه شدند.

هر کدام از این کارمندان به ازای هر مطلبی که بدون کامنت از کنار آن عبور کردند، معادل 6.50 دلار جریمه شدند و گروه مدیریتی شرکت اعلام کرد این قانون همچنان اجرا می شود تا از این پس کارمندان نوشتن کامنت برای مطالبی که شخص مدیرعامل به اشتراک می گذارد را کاملا جدی بگیرند.

 

جریمه

جریمه کارمندان چینی

بداخلاقی های این مدیرعامل پیش تر هم گزارش شده بود. بسیاری از کارمندان در مصاحبه با رسانه های خبری چین اعلام کردند مدیر شرکت هر چند وقت یکبار در حالی که یک ترکه در دست دارد بین کارمندان راه می رود و اگر به مشکلی بربخورد، موی مردان را از ته می تراشد یا موی خانم ها را کوتاه می کند.

یکی از مربیان انگیزشی که با کارمندان این شرکت در تعامل است به بانک اقتصادی چانگژی اعلام کرد حقوق این 200 کارمند برای ماه جاری کم شده است.

جریمه نقدی کارمندان چینی بخاطر نذاشتن کامنت !

جریمه نقدی کارمندان چینی بخاطر نذاشتن کامنت !
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از فارس -/ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف