نمناک اخبارجامعه جزئیات جدید از ازمون استخدامی دستگاههای اجرایی 95
آزمون استخدامی ، آزمون استخدامی 95
مشاور عالی سازمان سنجش از تاریخ و جزئیات ثبت نام آزمون استخدامی خبر داد.
تاریخ انتشار : 28 شهریور 1395
بازدید : 2,354 نفر

اعلام جزئیات آزمون استخدامی

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت وگویی گفت:به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور و دانشگاه های علوم پزشکی می رساند با توجه به اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور اصلاحات جدیدی در دفترچه راهنمای مذکور صورت گرفته که این تغییرات طی اطلاعیه ای در روز شنبه مورخ 10/7/95 روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.
 
وی ابراز داشت:لذا ضرورت دارد داوطلبانی که قبلاً ثبت نام نموده اند با عنایت به توضیحات مندرج در اطلاعیه مذکور در صورت علاقه مندی با مراجعه به قسمت ویرایش نسبت به ویرایش اطلاعات خود از تاریخ 11 مهر لغایت 17 مهر ماه اقدام کنند.
 آزمون استخدامی

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش جزئیات آزمون استخدامی را اعلام کرد

توکلی تصریح کرد:داوطلبانی که در این آزمون موفق به ثبت نام نشده اند، در صورت تمایل برای ثبت نام لازم است با توجه به دفترچه های راهنمای ثبت نام (سومین آزمون استخدامی متمرکز و استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) و همچنین اطلاعیه های اصلاحی مورخ 95/4/31 و 95/5/4 (که در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان موجود می باشد)، در بازه زمانی فوق (95/7/11 لغایت 95/7/17) نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
 
وی یاد آور شد:وزارت آموزش و پرورش نیز از طریق برگزاری آزمون استخدامی نسبت به جذب تعداد 10 هزار نفر بصورت پیمانی اقدام می نماید که نحوه ثبت نام و شرکت در آزمون مذکور و جزییات لازم در این خصوص در اطلاعیه ای که در تاریخ 95/7/10 منتشر می شود، به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

جزئیات جدید از ازمون استخدامی دستگاههای اجرایی 95

جزئیات جدید از ازمون استخدامی دستگاههای اجرایی 95
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف