نمناک ورزشگوناگون جزئیات تصادف مهرداد میناوند از زبان خودش
مهرداد میناوند ، خودروی مهرداد میناوند
مهرداد میناوند بازیکن سابق تیم ملی از جزئیات تصادفش توضیح میدهد و میگوید در این حادثه به خودم آسیبی نرسید .
تاریخ انتشار : 14 فروردین 1396
بازدید : 1,506 نفر

جزئیات تصادف مهرداد میناوند

"مهرداد میناوند" ستاره سابق فوتبال ایران در مسیر بازگشت از شمال کشور دچار سانحه تصادف شد و خودرویش واژگون شد اما خوشبختانه در این حادثه مشکلی برای او به وجود نیامد.

اگرچه تعدادی از رسانه ها چپ کردن خودروی مهرداد میناوند را دروغ سیزده دانستند و البته مشخص شد تصویر تصادف ماشین او برای دو سال قبل است، به یک مسابقه تلویزیونی نرفت و جای خودش محسن افشانی را فرستاد. او در این مسابقه پیامکی امید دارد برنده شود تا جایزه اش را به باشگاه پرسپولیس هدیه کند برای پرداخت بخشی از بدهی تیم به مانوئل ژوزه.

مهرداد میناوند

مهرداد میناوند بازیکن سابق تیم ملی

میناوند در این برنامه روی خط آمد و درحالی که افشانی با خنده می گفت مهرداد هر سال یک تصادف دارد و می گفت اگر او قول بدهد دیگر چپ نکند، خودش به جایش همه برنامه های تلویزیونی را می رود!

میناوند هم در پاسخ گفت:«نمی دانم واقعا چطوری است که هر سال روز سیزده برایم اتفاقی می افتد. این بار اما من مقصر نبودم. داشتم بر می گشتم. هوا بارانی بود، یک ماشین مسیر من را قطع کرد و این اتفاق افتاد. اما چون کمربند بسته بودم، شکر خدا خودم آسیبی ندیدم.»

جزئیات تصادف مهرداد میناوند از زبان خودش

جزئیات تصادف مهرداد میناوند از زبان خودش
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف