نمناک اخبارفرهنگ و هنر جزئیات جدید از علت مرگ عسل بدیعی
عسل بدیعی ، علت مرگ عسل بدیعی
در پی انتشار خبر درگذشت بازیگر جوان سینما و تلویزیون در روز 12 فروردین ماه به دلیل مسمومیت دارویی برخی سایت ها شروع به شایعه پراکنی کردند. سید تقی سهرابی از علت اصلی مرگ عسل بدیعی می گوید.
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1392

'سید تقی سهرابی که در همه موارد در ارتباط و همراه خانواده بدیعی بوده است درباره علت مرگ عسل بدیعی گفت:تمام شواهد و قرائن موجود نشان می دهد که مطالب منتشر شده در خصوص شایعات درباره مرگ مرحوم عسل بدیعی کذب محض است.
مدیر کل روابط عمومی رسانه ملی با اشاره به توجه ویژه رئیس  سازمان صداوسیما به هنرمندان و دستور مکرر برای پیگیری مسائل و مشکلات آنها افزود:مرحوم بدیعی که در سال های فعالیت هنری خود با ایفای نقش های ارزش مدار در سریال های ماندگار و فیلم های تلویزیونی حضور موثری داشت، جایگاه ویژه ای مانند همه هنرمندان در رسانه ملی دارد. بنا بر این طبیعی است که وضعیت ایشان برای ما مهم باشد به نحوی که شخص رئیس سازمان برای وی پیام تسلیت دادند و صدور همین پیام در این سطح نشان روشنی از کذب بودن اخباری است که خلاف واقعیت در مورد این هنرمند در روزهای اخیر منتشر شد.
وی ادامه داد:پس از اینکه خبر بستری شدن خانم بدیعی در بیمارستان لقمان به ما داده شد، به این بیمارستان مراجعه و پیگیر موضوع شدیم که در همان بدو امر پزشکان معالج موضوع خودکشی را منتفی دانستند.
سهرابی تصریح کرد:پس از بررسی های کامل پزشکی مشخص شد که نخاع وی از پشت گردن دچار ضایعه شده و همین موضوع منجر به مرگ مغزی وی شده است.
وی ادامه داد:به گفته خانواده وی مرحوم بدیعی حتی سابقه قبلی بیماری قلبی هم نداشته است و روز حادثه نیز به خانواده اش اعلام می کند که حالش خوب نیست و دچار سردرد شدید و تهوع است. پس از اینکه بیماری ایشان ادامه پیدا می کند، از طرف خانواده به بیمارستان منتقل می شود که در بیمارستان اول ظاهرا تشخیص مسمومیت داده می شود و اعلام می کنند که خانم بدیعی باید به این بیمارستان منتقل شود.
سهرابی اظهارداشت:این انتقال و اعلام تشخیص های چندگانه که در مراحل اولیه درمان هم طبیعی است موجب بروز این شایعات شد.
وی گفت:همان طور که همه حاضران در مراسم تشییع دیدند، خانم بدیعی روز اول فروردین نیز متنی کاملا امیدوارانه و حاوی برنامه ریزی برای سال جدید نوشته بود و انتصاب چنین مواردی به وی قطعا چیزی جز آزردگی روح وی را در پی نخواهد داشت.'

جزئیات جدید از علت مرگ عسل بدیعی

جزئیات جدید از علت مرگ عسل بدیعی
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 181
برگرفته از farsnews.com
این مطلب مفید بود ؟ 153 28
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف