نمناک اخبارحوادث جزئیات حادثه انفجار در اداره اوقاف مشهد + تصاویر
انفجار ، انفجار کولر گازی
جزئیات حادثه انفجار در ساختمان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خراسان رضوی که عصر روز گذشته به وقوع پیوست را به نقل از یک منبع آگاه می خوانید.
تاریخ انتشار : 25 مرداد 1394
بازدید : 6,139 نفر

یک منبع آگاه امدادی عصر روز گذشته با تأیید خبر حادثه انفجار در اداره اوقاف مشهد گفت:حوالی ساعت 15 امروز با شنیده شدن صدای انفجاری مهیب از داخل اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خراسان رضوی در خیابان آبکوه مشهد مقابل پمپ بنزین سعدآباد از سوی شاهدان و برخی رهگذران و متعاقب آن شکسته شدن شیشه های برخی اتاق های این اداره  و تماس تلفنی مردم با نیروهای امدادی بلافاصله جند اکیپ آتش نشانی در محل حاضر شدند.

انفجار کولر گازی


اداره اوقاف مشهد
 

این مقام امدادی افزود:در بررسی اولیه مشخص شد محل انفجار کولرگازی در قسمت نمازخانه این اداره بوده است و شدت انفجار به حدی بوده است که شیشه های برخی اتاق ها ازجمله نمازخانه و شیشه های باجه بانک ملی در این اداره نیز به صورت کامل فروریخته است و تا شعاع 50 متری پراکندگی شیشه های شکسته شده بر روی زمین کاملاً مشهود بوده است.

وی افزود:در بررسی های اولیه مشخص شد یکی از کارگران در حین تعمیر کولرگازی در پشت بام این مرکز اداری بوده است که به دلیل نامشخصی انفجاری مهیب رخ می دهد. 

حادثه انفجار در مشهد

انفجار
 

این مقام مسئول با رد شایعه انفجار توأم با آتش سوزی در این محل خاطرنشان کرد:این حادثه در زمان تعطیلی این اداره رخ داده است و خوشبختانه به کسی آسیبی نرسیده است و فقط خسارات مالی برجای مانده است. 

این مقام امدادی از ارائه توضیحات بیشتر در این زمینه خودداری کرده است و علت دقیق این حادثه را به نظر کارشناسان خبره منوط دانسته است. 

گفتنی است ساعتی پیش برخی از خبرگزاری ها از آتش سوزی در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خراسان رضوی در مشهد خبر داده بودند.

انفجار ، حادثه انفجار در اداره دولتی در مشهد

جزئیات حادثه انفجار در اداره اوقاف مشهد + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف