نمناک اخبارحوادث جزئیات قتل به دست امیر قرایی
متاسفانه این اتفاق صحت دارد و گویا امیر قرایی و علیرضا قرایی در این قتل شریک بودند و امیر قرایی باعث مرگ منجر به قتل شده و علیرضا قرایی نیز وی را همراهی کرده است
تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1390

 پس از انتشار خبر درگیری امیر و علیرضا قرایی با دو جوان بر سر مبلغ سه میلیون تومان پول و قتل یک جوان به وسیله شمشیر سامورایی به دست امیر قرایی، روح اله داداشی و فرامز خود نگاه پس از اظهار تاسف فراوان این قتل را غیر عمد خواندند.

 
روح اله داداشی قهرمان قویترین مردان جهان اظهار داشت:چهارشنبه هفتم اردیبهشت متاسفانه دو تن از ورزشکاران قویترین مردان برای وصول طلب به یکی از شهروندان مراجعه کردند که این موضوع ناگهان به درگیری شدید با سلاح سرد منجر شد.
 
وی در ادامه گفت:متاسفانه این درگیری منجر به قتل ناخواسته یکی از شهروندان به دست امیر قرایی با مشارکت علیرضا قرایی شد.
 
داداشی خاطر نشان کرد:این قتل کاملا ناخواسته بوده و برادران قرایی نمی خواستند این اتفاق پیش آید.
 
فرامرز خودنگاه رئیس کمیته قویترین مردان ایران در این خصوص گفت:متاسفانه این اتفاق صحت دارد و گویا امیر قرایی و علیرضا قرایی در این قتل شریک بودند و امیر قرایی باعث مرگ منجر به قتل شده و علیرضا قرایی نیز وی را همراهی کرده است.
 
شایان ذکر است، این قتل پس از درگیری میان دو برادر از قویترین مردان و دو جوان دیگر در غرب تهران منطقه جنت آباد چهارشنبه هفتم اردیبهشت رخ داد.
 
این گزارش حاکی است، دیگر جوان حاضر که از دوستان مقتول بوده نیز از ناحیه انگشتان دست آسیب جدی دیده است.
 
پس از تحقیقات لازم و تکمیل پرونده، مراجع قضایی دادرسی در این باره را انجام خواهند داد ضمن اینکه امیر قرایی پس از فوت این جوان خود را به مراجع قضایی معرفی کرده است.

جزئیات قتل به دست امیر قرایی

جزئیات قتل به دست امیر قرایی
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 125
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / ص
این مطلب مفید بود ؟ 93 32
نظر کاربران
ریحانه

ریحانه

دقیقاً درسته باحرف آقا محمد موافقم

پاسخ دادن 17 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف