نمناک اخبارجامعه آخرین وضعیت پرونده ستایش و اعظم از زبان محسن اژه ای
محسنی اژه ای ، سخنگوی قوه قضاییه
محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه در حاشیه مراسم تحلیف کارآموزان قضایی که در ساختمام مرکزی قوه قضاییه برگزار شد، توضیحاتی را پیرامون پرونده های «اعظم»، «ستایش» و دکل نفتی ارائه داد.
تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1395

محسنی اژه ای از وضعیت پرونده های «ستایش» و «اعظم» و «دکل نفتی» می گوید

حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در حاشیه مراسم تحلیف کارآموزان قضایی که در ساختمام مرکزی قوه قضاییه برگزار شد در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت پرونده آزار و اذیت زنی توسط همسرش در مشهد، گفت:از زمانی که دادستان مشهد متوجه موضوع شد، به طور جد آن را دنبال کرده و اکنون هم موضوع را تعقیب می کند. ان شاء الله به زودی مراحل این پرونده طی می شود، البته هنوز در مرحله رسیدگی است و حکمی صادر نشده است.

 وی درباره این موضوع که نظریه پزشکی قانونی در مورد پرونده «ستایش» صادر شده است؟ گفت:نظریه پزشکی قانونی در این زمینه صادر شده و به مرجع قضایی ارسال شده است. اگر اعتراضی وجود نداشته باشد نهایتا کیفرخواست صادر و به دادگاه می رود.

 وی از بیان جزییات نظریه پزشکی قانونی در پرونده ستایش خودداری کرد و گفت:اجازه دهید که این موضوع را مطرح نکنیم.

محسنی اژه ای

 

 

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که در نشست اخیر گفته بودید حکم مربوط به متهمان بانک صادرات در پرونده 3 هزار میلیاردی صادر شده ولی هنوز ابلاغ نشده است.، آیا این احکام اکنون ابلاغ شده است؟ گفت:نهایتا ابلاغ می شود، ولی باید مراحل تایپ و ... را طی کند.

 وی درباره سفر رییس قوه قضاییه به عراق در هفته آینده و اینکه در چه زمینه ای این سفر صورت می گیرد؟ گفت:چند ماه پیش از مقامات عراق به ایران آمدند و دعوت رسمی از ما کردند، البته پیشنهاد می شد ولی میسر نمی شد. اکنون این دعوت مورد پذیرش رئیس قوه قضاییه قرار گرفته و اوایل هفته آینده وی عازم عراق خواهد شد.

 وی افزود:قاعدتا به دلیل این که سفر رسمی است و زیارت هم در آن است معمولا بیش از یکی دو روز طول می کشد و اجازه دهید پیرامون این سفر خودشان صحبت کنند.

 محسنی اژه ای درباره این که آیا قرار نهایی در پرونده دکل نفتی صادر شده یا خیر ؟ گفت:اطلاعی از این موضوع ندارم که قرار نهایی صادر شده یا خیر.

 وی درباره اینکه آیا رئیس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح مشخص شده است؟ گفت:ان شاء الله این موضوع هم مشخص خواهد شد، ولی تا دیروز که پیگیر بودم ابلاغی در این زمینه صادر نشده بود.

 محسنی اژه ای در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه شنیده شده چند نفر در جریان فروش بخشی از آرشیو صدا و سیما به شبکه من و تو بازداشت شده اند، گفت:این موضوع را نشنیده ام.

آخرین وضعیت پرونده ستایش و اعظم از زبان محسن اژه ای

آخرین وضعیت پرونده ستایش و اعظم از زبان محسن اژه ای
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 10
برگرفته از ایسنا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف