نمناک سرگرمیگوناگون جزیره شخصی 12 میلیون پوندی! + تصاویر
اگر شما عاشق زندگی در جزیره شخصی خود هستید، می توانید جزیره تازه ساخت با مساحت 3.6 هکتار را در فلوریدا با قیمت 12 میلیون پوند را خریداری کنید!

جزیره شخصی 12 میلیون پوندی

با جستجویی ساده و کلی در صفحات مجازی قطعا با افراد ثروتمندی روبرو خواهید شد که آنها تنها با استفاده از یک حساب کاربری رایگان دارای دنبال کنندگان فراوانی هستند که روزانه تصاویر متعددی را از خود و دارایی های خود را در این صفحات منتشر می کنند تا برتری خود را نسبت به دیگران نشان دهند.

از این رو چنین اتفاقاتی دارای عواقب بسیار بدی نیز می باشند چرا که ممکن است منجر به افسردگی و حتی ایجاد اختلافات طبقاتی میان اقشار مختلف جوامع شوند که می توانند بسیار مخرب باشند و حتی سمت و سوی جوامع را نیز به بدترین مسیر ممکن سوق دهند.

با این حال اخیرا عمارتی در جزیره خصوصی با مساحت 3.6 هکتار که به معنای کلمه، واقعا بی نظیر و خاص می باشد در فلوریدا با قیمت چشمگیر 12 میلیون پوند آماده فروش قرار گرفت که زندگی در این عمارت و جزیره شخصی می تواند تمام نیازهای هر شخصی را از لحاظ آرامش روانی و روحی را مورد ترمیم قرار دهد!

با این وجود این جزیره پر از درخت های نخل می باشد که دارای استخر، اتاق ها بزرگ، آشپزخانه مدرن و... می باشد و همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید، این عمارت بسیار بزرگ است و برای زندگی اشرافی ساخته شده است. لازم به ذکر است که این عمارت تنها چند دقیقه با با فرودگاه واقع در ماراتن فلوریدا فاصله دارد!

از این رو این جزیره شخصی هنوز خریداری نشده است و به همین دلیل اگر شما عاشق این عمارت خاص و منحصر بفرد شده اید، می بایست 12 میلیون پوند هزینه کنید تا مالک این جزیره ابدی و زیبا شوید.

زندگی در جزیره شخصی 12 میلیون پوندی! + تصاویر

جزیره شخصی 12 میلیون پوندی! + تصاویر
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف