نمناک اخبارحوادث جسد بازیکن تیم ملی فوتبال در چاه کهریزک
هافبک تیم ملی ، فوتبال
جسد هافبک سابق تیم نونهالان و بازیکن نوجوانان و جوانان سایپا در چاهی در محدوده کهریزک پیدا شد. رضا دربندی پدر فوتبالیست به قتل رسیده در خصوص قتل پسرش توضیحاتی داد.
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1392

'خانواده امید دربندی در پانزدهم مرداد ماه سال جاری با مراجعه به کلانتری مفقود شدن فرزندشان را اعلام می کنند.
با اعلام مفقود شدن امید، تحقیقات برای یافتن سرنخی از حضور این فرد آغاز شد تا اینکه پس از ساعاتی در تماس تلفنی با خانواده این فرد مشخص شد که افرادی برای آزادی وی طلب 100 میلیون تومان پول نقد کردند که با تماس این افراد، تحقیقات وارد مرحله آدم ربایی شد.
تحقیقات پلیس برای یافتن نشانی از محل نگهداری امید ادامه یافت تا اینکه در نوزدهم مردادماه جسد وی در چاهی در محدوده کهریزک کشف شد.
بنابر اعلام پلیس آگاهی در حال حاضر پرونده با توجه به کشف جسد و وقوع جنایت به منظور شناسایی متهم یا متهمان به قتل به اداره دهم شعبه ویژه قتل ارجاع داده شده و جسد برای تعیین علت فوت به پزشکی قانونی منتقل می شود.'

پدر رضا دربندی در ادامه انتشار خبر مرگ فرزندش در این خصوص جزئیاتی جدید از ماجرا را بیان داشت.

رضا دربندی، پدر امید دربندی بازیکن سابق سایپا و نیروی زمینی درباره ی قتل پسرش گفت:یک هفته پیش پسرم ساعت 10 به فروشگاه رفت تا خواهرش را به منزل بیاورد. در بین راه سه نفر او را می دزدند و بعد از یک ساعت با ما تماس گرفتند و به ما گفتند که 100 میلیون به آنها بدهیم. آنها به من گفتند پسرم دست آنهاست و فردا به شما شماره حسابی می دهیم تا با پرداخت پول فرزندم آزاد شود.
وی گفت:فردا صبح به من زنگ زدند و گفتند 10 میلیون پول بریزم تا فرزندم آزاد شود. 10 میلیون را با هر سختی بود جور کردم و به حسابشان ریختم اما پسرم را آزاد نکردند. به من گفتند فردا 100 میلیون بده تا او را آزاد کنیم. به آنها گفتم پس بگذارید حداقل با پسرم صحبت کنم. به یکباره صدای پسرم را شنیدم که داد زد پول را ندهید.
دربندی در ادامه افزود:به آنها گفتم یک نشانی به من بدهید ولی آنها این کار را نکردند و به روزهای بعد کشیده شد. به هر حال چندین بار این تماس ها تکرار شد و من هر بار می گفتم نشانی بدهید که او زنده است ولی آنها می گفتند فردا صدایش را می شنوی یا مثلا پس فردا می گذاریم با او صحبت کنی.
وی اضافه کرد:حتی یک بار به آنها گفتم اگر راست می گویید و پسرم زنده است از او بپرسید کت و شلوار عیدش چه رنگی بود. آنها به من گفتند اگر پول را به حسابشان نریزم سر و پای پسرم را می برند. به هر حال پلیس، در نهایت جسد فرزندم را در یک چاه سمت امین آباد پیدا کرد و آن طور که پلیس می گفت آنها همان روز اول فرزندم را کشته بودند.
رضا دربندی گفت:به هر حال پلیس به دنبال پرونده ی آنهاست و آن گونه که به من گفته اند آدم ربایان از هرات افغانستان با ما تماس می گرفتند.
دربندی در ادامه صحبت هایش با اشاره به سوابق فوتبالی فرزندش بیان کرد:در اردبیل که بودیم امید در تیم ملی نونهالان بازی می کرد. به خاطرش به تهران آمدیم و در نونهالان پاس و نوجوانان این تیم مشغول بازی شد. در سایپا هم در تیم های نوجوانان و جوانانش حضور داشت و الان در نیروی زمینی به خاطر سربازی اش بازی می کرد.
پدر امید دربندی، مراسم ختم فرزندش را هم اعلام کرد:روز جمعه مسجد امام صادق (ع) بین فلکه اول و دوم صادقیه ساعت 18 تا 19:30 مراسم ترحیم فرزندم برگزار می شود. از شما می خواهم که این ماجرا را رسانه ای کنید؛ چرا که از پسر من گذشت اما با عاملان این مسائل به شدت برخورد شود. از پلیس هم می خواهم تشکر کنم. آنها هم تلاش زیادی انجام دادند.

جسد بازیکن تیم ملی فوتبال در چاه کهریزک

جسد بازیکن تیم ملی فوتبال در چاه کهریزک
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 27
برگرفته از farsnews.ir,isna.ir
این مطلب مفید بود ؟ 27 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف