نمناک اخبارحوادث افشای راز جسد بدون سر زن جوان در تهران توسط پسر 8 ساله
جسد بدون سر ، کشف جسد در تهران
«عمو، شهاب مادرم را کشت» این را گفت و بیهوش شد. حل معمای کشف جسد بدون سر زن جوان در یکی از محله های تهران با حرفهای پسر 8 ساله اش قبل از بیهوش شدن کلید خورد.
تاریخ انتشار : 5 بهمن 1394

کشف معمای جسد بدون سر زن جوان در تهران

«عمو، شهاب مادرم را کشت»؛ شایان هشت ساله که گردنش چاقو خورده بود، این جمله را گفت و بیهوش شد. او کودک همان زنی است که چندی پیش جنازه بی سرش در خیابان ثارالله تهران پیدا شد. پلیس عامل قتل را دستگیر کرده است. او شهاب، خواهرزاده مقتول است.

ماجرا از صبح ٢١ دی امسال با اطلاع وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در زیر زمین خانه ای مسکونی در خیابان ثارالله تهران به کلانتری ١٢٨ تهران نو آغاز شد. با حضور ماموران در محل مشخص شد فردی ناشناس با چاقو ضرباتی به گردن زنی جوان و پسر هشت ساله او وارد کرده که منجر به کشته شدن زن و جراحت شدید کودک او شده است. همزمان با انتقال کودک به بیمارستان، پرونده ای با موضوع «قتل عمد» تشکیل و برای رسیدگی در اختیار پایگاه دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز تحقیقات مشخص شد مقتول زنی ٣٦ ساله به نام سوسن است که یک هفته پیش همراه پسرش شایان و خواهرزاده ٢٠ ساله اش شهاب به تهران آمده و همراه آنها در محل وقوع قتل زندگی می کرد. ادامه بررسی ها نیز نشان می داد شاگرد یکی از مشاور املاکی های اطراف محل کشف جسد، وقوع حادثه را به پلیس اطلاع داده است. او به کارآگاهان گفت:«١٠ روز پیش مقتول همراه پسر و خواهرزاده اش به مشاور املاک آمدند و خواستند محل مناسبی برای شان پیدا کنم. پول شان کم بود و جایی هم برای زندگی نداشتند برای همین زیر زمین خانه ام را در اختیارشان گذاشتم تا در فرصت مناسب جای خوبی برای شان پیدا کنم.»

شاگرد مشاوراملاکی که جسد مقتول را کشف کرده بود، در ادامه گفت:«پس از چند روز موفق شدم جای مناسبی برای شان پیدا کنم. روز حادثه برای انجام کارهای قرارداد به محل سکونت شان رفتم. چند بار صدای شان کردم اما جوابی ندادند. چون کفش های شان دم در بود ترسیدم اتفاقی برای شان افتاده باشد. به آرامی و در حالی که همچنان صدای شان می زدم، وارد خانه شدم.

ناگهان چشمم به پتویی افتاد که روی مقتول و پسرش افتاده بود. اول فکر کردم درحال استراحتند اما وقتی خوب دقت کردم، لکه های خون را روی پتو دیدم. سریع آن را کنار زدم و با جسد زن که از ناحیه گردن به شدت مجروح شده بود روبه رو شدم. شایان هم از ناحیه گلو دچار جراحت شدیدی شده بود اما هنوز به هوش بود. او تنها توانست یک جمله بگوید:«عمو، شهاب مادرم را کشت.» و بعد بیهوش شد. سریع با پلیس تماس گرفتم و خبرشان کردم.»

با شناسایی خواهرزاده مقتول به عنوان عامل قتل، اقدامات پلیسی برای دستگیری او آغاز شد. تحقیقات نشان می داد شهاب پس از کشتن خاله اش، در خانه یکی از بستگانش مخفی شده اما پس از شنیدن خبر زنده بودن شایان، بار دیگر متواری شده است. سرانجام، سوم بهمن، مخفیگاه متهم در خیابان ١٥ خرداد شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

شهاب در بازجویی ها، مصرف روانگردان شیشه را علت ارتکاب به قتل دانست و در شرح ماجرا گفت:«٢٠ روز قبل از قتل، برادر کوچکم در یک تصادف رانندگی فوت کرد و من از آن روز شروع به مصرف شیشه کردم. شب قتل، پس از مصرف شیشه به خانه آمدم. در اتاق دو نفر را به شکل حیوان دیدم که از خود صدای عجیبی در می آوردند. وقتی بالای سرشان رسیدم، به سمت شان حمله کردم و با چاقویی که همراه داشتم چند ضربه به آنها زدم. وقتی حالت عادی پیدا کردم دیدم خاله و پسرخاله ام را کشته ام. سریع بدن شان را با پتو پوشاندم و فرار کردم.»

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان جزییات پرونده از ادامه رسیدگی به آن تا کشف انگیزه اصلی متهم به قتل در پایگاه دهم ویژه قتل خبر داد.

افشای راز جسد بدون سر زن جوان در تهران توسط پسر 8 ساله

افشای راز جسد بدون سر زن جوان در تهران توسط پسر 8 ساله
: امتیاز : 3.7 تعداد رای : 218
برگرفته از روزنامه اعتماد /ن
این مطلب مفید بود ؟
160 58
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف