نمناک اخبارحوادث کشف جسد تکه تکه شده یک زن در دو محله تهران
جسد تکه تکه شده ، جسد زن تکه تکه شده
ماموران شهرداری جوادیه در حین جمع آوری زباله با جسد زنی که از نیمه تنش جدا شده بود مواجه شدند. در ادامه جزئیات کشف جسد تکه تکه شده زنی در دو محله تهران که از وسط جدا شده بود را می خوانید.
تاریخ انتشار : 26 آبان 1394
بازدید : 16,772 نفر

جزئیات کشف جسد تکه تکه شده یک زن در تهران

حدود ساعت 22 دوشنبه شب زمانی که مأموران شهرداری محله جوادیه مشغول جمع آوری زباله ها بودند در یکی از سطل های زباله به جسد زنی برخوردند که از نیمه تنش جدا شده بود با رؤیت نیمه بالایی این جسد، مأموران شهرداری با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفتند.

با اعلام این خبر، تیمی از مأموران کلانتری 117 جوادیه به محل کشف جسد اعزام شدند و مراتب این اتفاق را به بازپرس کشیک قتل گزارش دادند.

سه ساعت از کشف این جسد نیمه شده نمی گذشت که این بار مأموران کلانتری 116 مولوی از کشف نیمه پایین تنه یک جسد در محدوده خیابان مولوی خبر دادند، پس از حضور احمد بستان زاده؛ بازپرس دوم دادسرای جنایی تهران در محل کشف نیم تنه های این جسد و بررسی های اولیه، مشخص شد که مقتول، زنی 35 ساله است و هیچ اوراق هویتی نیز به همراه خود نداشته است.

سرانجام با دستور بازپرس دوم دادسرای جنایی تهران، این جسد برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی انتقال یافت و وی دستور شناسایی و بازداشت متهم یا متهمان این پرونده را صادر کرده است.

جسد تکه تکه شده ، جسد زن تکه تکه شده در خیابان مولوی

کشف جسد تکه تکه شده یک زن در دو محله تهران
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 49
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 37 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف