نمناک اخبارحوادث جسد حلق آویز یک زن در کمد دیواری
جسد ، جسد مادر
زن جوان در پی لجبازی شوهرش برای نرفتن به عروسی به اتاقش رفت. پس از آن جسد حلق آویز شده مادر جوان داخل کمد دیواری پیدا شد.
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1394
بازدید : 4,684 نفر

جسد زن جوان داخل کمد

زن جوان وقتی لجبازی شوهرش را برای نرفتن به عروسی یکی از اقوامش دید خود را داخل کمد دیواری حلق آویز کرد.

ساعت 23 و 30 دقیقه پنجشنبه اعضای خانواده ای هراسان با پلیس تماس گرفتند و از کشف جسد مادر خانواده در کمد دیواری خبر دادند. با اعلام موضوع به تیم جنایی، آنها همراه بازپرس ویژه قتل تهران به محل کشف جسد در خیابان پیامبران رفتند.
تحقیقات اولیه نشان می داد زن 36 ساله به نام مریم خود را با شال مشکی رنگی داخل کمد دیواری حلق آویز کرده است. پزشک قانونی با معاینه جسد، علت مرگ را فشار بر عناصر حیاتی گردن اعلام کرد. با دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی توسط بازپرس احمد بستان زاده، تحقیقات از اعضای خانواده آغاز شد.
در ادامه پسر 10 ساله خانواده به بازپرس گفت:عروسی یکی از اقوام مادرم در شهرستان بود و قرار بود به عروسی برویم؛ اما صبح پدرم با رفتن به عروسی مخالفت کرد و سر این موضوع با مادرم دعوایش شد. مادرم ناراحت شد و از عصر به حالت قهر در اتاقش بود.
همسر این زن نیز با تائید حرف های پسرش ادعا کرد به خاطر شرایط کاری با رفتن به عروسی مخالفت کردم که سر این موضوع با همسرم دعوایم شد. فکر نمی کردم او به خاطر نرفتن به عروسی خود را حلق آویز کند.
با اظهارات اعضای خانواده، دستور تحقیقات بیشتر در مورد علت مرگ زن جوان توسط بازپرس جنایی صادر شد. 

جسد حلق آویز یک زن در کمد دیواری

جسد حلق آویز یک زن در کمد دیواری
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 19
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 11 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف