نمناک اخبارحوادث راز جسد دختر نوجوان در جاده سوهانک
دختر نوجوان ، جسد دختر نوجوان
تحقیقات برای رازگشایی از مرگ اسرار آمیز دختر نوجوان که جسدش در منطقه سوهانک پیدا شده، از سوی تیم جنایی آغاز شده است.
تاریخ انتشار : 3 تیر 1396

 مرگ مرموز دختر 14 ساله در یک مهمانی دوستانه

پسر 19 ساله که جسد دختر نوجوانی را بعد از مرگ مشکوک در خانه اش به جاده سوهانک برده و آنجا دفن کرده بود، همراه دختر مورد علاقه اش بازداشت شد.متهمان مدعی شدند، دختر 14 ساله بر اثر مصرف متادون جان باخته است.

به دنبال کشف جسد دفن شده دختر نوجوان در کوه های شمال شرق تهران و در جریان تحقیقات جنایی، دختر و پسر جوانی بازداشت شدند.

جسد این دختر چندی قبل و در پی تماس تلفنی مرد ناشناسی با پلیس 110 در منطقه سوهانک پیدا شد. این مرد به مأموران گفت:در حال کوهپیمایی بودم که ناگهان متوجه شدم چیزی مانند دست انسان از خاک بیرون زده است. نزدیک تر که رفتم مطمئن شدم جسد یک زن زیر خاک است و به همین دلیل با پلیس تماس گرفتم.

پس از حضور مأموران در محل مورد نظر، موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران اعلام شد. به دنبال حضور تیم جنایی در منطقه کوهستانی و پس از بیرون کشیدن جسد، هیچ مدرک شناسایی از دختر جوان به دست نیامد. از آنجا که آثار ضرب و جرح و خفگی دیده نشد، جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت.از سوی دیگر کارآگاهان جنایی به سراغ پرونده های افراد گمشده ای رفتند که مشخصات آنها با مشخصات جسد کشف شده شباهت داشت. تا اینکه با پرونده ناپدید شدن دختر نوجوانی به نام المیرا روبه رو شدند. به همین خاطر از خانواده دختر نوجوان خواسته شد به پزشکی قانونی بروند که آنها نیز جسد دخترشان را شناسایی کردند.

قاتل

در ادامه کارآگاهان جنایی دریافتند که المیرا شب حادثه به همراه دوستش «شهرزاد» به یک میهمانی در خانه پسر جوانی رفته بودند. اما از همان شب ناپدید شده و دوستش از سرنوشت المیرا ابراز بی اطلاعی کرده بود. بدین ترتیب روزبه - صاحب خانه - بازداشت شد و دربازجویی گفت:مدتی قبل با شهرزاد دوست شدم و چندی پیش میهمانی کوچکی گرفتم و المیرا را هم دعوت کردم. اما هنوز ساعتی از میهمانی نگذشته بود که متوجه شدیم حال المیرا به دلیل مصرف متادون بد شد. همان موقع شهرزاد را از خانه بیرون کردم و با اورژانس تماس گرفتم. اما قبل از رسیدن امدادگران المیرا مرد و من که خیلی ترسیده بودم و احتمال می دادم مرگ او به گردن من بیفتد، تلفنم را خاموش کردم و اورژانس هم موفق نشد آدرس ما را پیدا کند. چند ساعتی با جسد تنها بودم تا اینکه تصمیم گرفتم آن را از خانه خارج کنم تا راز این ماجرا برملا نشود.

جسد المیرا را داخل ماشینم گذاشته و در تاریکی به سمت سوهانک رفتم و جسد را دفن کردم. اما عذاب وجدان لحظه ای مرا رها نکرد و همین مسأله باعث شد تا فردای آن روز با پلیس تماس بگیرم و به دروغ بگویم که دیده ام دستی از خاک بیرون زده و جسدی در زیر خاک است.با اظهارات روزبه، شهرزاد نیز بازداشت شد و اظهارات پسر جوان را تأیید کرد. بدین ترتیب تحقیقات تا اعلام علت اصلی مرگ و رفع ابهام ها ادامه دارد.

راز جسد دختر نوجوان در جاده سوهانک

راز جسد دختر نوجوان در جاده سوهانک
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از خبر آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف