نمناک سرگرمیگوناگون جسد زن جوان مانکن عروس شد! + عکس
مانکن عروس ، جسد مومیایی
زن جوان بعد از مرگش تبدیل به یک مانکن عروس مشهور شد. او حالا پشت ویترین یکی از بهترین مزون های لباس عروس در دنیا ایستاده است تا زنان جوان لباس تنش را برای مراسم ازدواجشان انتخاب کنند.
بازدید : 14,748 نفر

زنی که 80 سال بعد از مرگش هنوز مانکن عروس است

مانکن عروس یا جسد مومیایی شده ی عروس جوانی که در شب ازدواجش با نیش یک رتیل کشته شده است 80 سال است که نظر بینندگان را به خود جلب می کند. مانکنی در پشت ویترین یک مغازه با لباس عروس دیده می شود که افسانه های زیادی درمورد این مانکن زن شنیده می شود.

راز مانکن عروس مرده در پشت ویترین

در ویترین یکی از فروشگاه های لباس عروس در چیهواهوا مکزیک مانکنی وجود دارد که یک مدل معمولی نیست.بیش 80 سال است که این مانکن غیر معمول در ویترین این مغازه موجود بوده و روزانه ده ها مشتری از سراسر جهان از آن بازدید می کنند.
 

مانکن عروس

جسد یک زن مانکن عروس شد

ماجرای مانکن عروس و جسد مومیایی شد زن جوان 

این مدل که یک جسد 80 ساله است، پاسکو آلبتا نام دارد که سال ها پیش در مراسم عروسی اش توسط نیش یک رتیل کشته شد. این عروس که فرزند صاحب مغازه است مومیایی شده و بیش 80 سال است که به عنوان یک مانکن برای نمایش لباس عروس در ویترین مغازه پدرش مشتریان را متحیر ساخته است. گفتنی است؛ تا کنون افسانه ها و داستان های زیادی در مورد این مانکن مومیایی گفته شده است.

مانکن عروس

زنی که بعد از مرگش مانکن عروس 

مانکن عروس ، مانکن عروس مرده پشت ویترین! + عکس

جسد زن جوان مانکن عروس شد! + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 52
برگرفته از yjc /ن
این مطلب مفید بود ؟ 42 10
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف