نمناک سرگرمیگوناگون حمل جسد یک زن تا 12 کیلومتر توسط همسرش! + تصاویر
جسد ، زن
اقدام تآمل برانگیز و دلخراش مردی که جسد همسرش را 12 کیلومتر به دوش کشید! موجی از اعتراض را از سوی مسولین و کاربران در پی داشت.

 12 کیلومتر حمل تأثر انگیز جسد همسر با پای پیاده

گاهی اوقات فقر و تنگدستی باعث اتفاقاتی می شود که بسیار دردناک و دلخراش هستند چنانچه یک مرد هندی جسد همسرش را 12 کیلومتر به دوش کشیده چون می گوید بیمارستانی که همسرش در آن درگذشته، حاضر نشده آمبولانسی برای انتقال جسد به روستای محل زندگی این مرد در اختیارش بگذارد.

مرد هندی وقتی پی برد مسئولان بیمارستان حاضر نیستند برای انتقال جسد همسرش آمبولانس دراختیارش قراردهند به ناچارجسد را 12 کیلومتر به دوش کشید.انتشار این خبر و عکس مرد در حالی که جنازه همسرش را روی دوش دارد خشم عمومی را در هند بر انگیخته است.

جسد

آمانگ 42 ساله بر اثر ابتلا به بیماری سل در بیمارستان محلی شهر باوانیپاتنا در ایالت اوریسا درگذشت.همسراین زن نیز گفته روستای محل زندگی اش 60 کیلومتر با بیمارستان فاصله داشته و او پول کرایه ماشین را نداشته است.بعد از اینکه او جسد همسرش را 12 کیلومتر با پای پیاده و همراه با دخترش حمل کرد، مردم محلی با مسئولان تماس گرفته ودرخواست آمبولانس کردند.یکی از مسئولان بیمارستان نیزدرواکنش به اعتراض ها گفته این مرد بدون هماهنگی با کارکنان بیمارستان جسد را با خود برده است.

جسد

اما ماجی می گوید بارها از کارکنان بیمارستان درخواست خودرویی برای انتقال همسرش کرده اما پاسخی نگرفته و چون پولی برای کرایه خودروی دیگری نداشته خودش جنازه را به دوش کشیده است.

حمل جسد یک زن تا 12 کیلومتر توسط همسرش! + تصاویر

حمل جسد یک زن تا 12 کیلومتر توسط همسرش! + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف