نمناک اخبارجامعه کشف جسد زن جوان در صندوق عقب پراید برادر شوهرش
جسد زن ، جسد زن
کشف جسد زن در صندوق عقب خودروی پراید مرد را وادار به اعتراف کرد . مرد که مدام از بهانه جویی های همسرش می گفت روز حادثه را توصیف و به قتل اعتراف کرد.
تاریخ انتشار : 30 دی 1395

کشف جسد زن در صندوق عقب پراید

جسد زن جوان در صندوق عقب خودروی پراید در جاده روستای حیدرآباد در کرج کشف شد.
دادستان عمومی و انقلاب کرج گفت:با وصول شکوائیه فردی مبنی بر مفقودی دخترش و عدم مراجعه وی به منزل پرونده مطروحه در بازپرسی شعبه 21 مورد رسیدگی قرارگرفت.
حاجی رضا شاکرمی افزود:در تحقیقات بعمل آمده همسر این زن با صدور دستور جلب دستگیر و در تحقیقات مقدماتی به قتل همسرش اقرار کرد.
دادستان کرج اضافه کرد:بازپرس جهت کشف جسد و صحت و سقم اظهارات متهم با همراهی گروه عملیات ویژه اداره آگاهی در محل حاضرو جسد کشف شد.
این مقام قضایی ادامه داد:در ادامه تحقیقات اتهام قتل عمدی به متهم تفهیم و قرار بازداشت موقت روانه زندان شد. گفتنی است پرونده در جریان رسیدگی است.

ماجرای قتل و کشف جسد زن در صندوق عقب پراید چه بود؟

بیست و هشتم آذر امسال مردی 32 ساله با حضور در اداره جنایی پلیس Police آگاهی استان البرز از ناپدید شدن همسر 30 ساله اش خبر داد.

شاکی به افسر تحقیق گفت:همسرم برای خرید به بازار تهران رفت، ولی برنگشت. شب هرچه منتظر شدم، خبری از او نشد. ماجرای گم شدن او را به خانواده اش اطلاع دادم و همراه آنها به جست وجوی همسرم پرداختیم، اما بعد از دو روز موفق به یافتن او نشدیم.

همزمان با این شکایت، خانواده زن گمشده به پلیس آگاهی فراخوانده شدند. آنها نیز گفته های داماد خانواده را تائید و عنوان کردند نمی دانند دخترشان چطور ناپدید شده و چه بلایی سرش آمده است.

با دستور قاضی Judge ابراهیم مرادی، بازپرس شعبه 22 دادسرای امور جنایی کرج تحقیقات پلیسی برای یافتن زن گمشده ادامه پیدا کرد.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات متوجه شدند زن گمشده به بازار تهران رفته و احتمال این که او به قتل Murder رسیده باشد، وجود دارد. در این مرحله همسایه های این زوج در تحقیقات به ماموران گفتند، این اواخر شاهد مشاجره آنها بوده اند. همین سرنخ کافی بود که ماموران به مرد جوان مشکوک شوند. او به عنوان تنها مظنون پرونده با دستور قضایی بازداشت و به اداره جنایی پلیس آگاهی استان البرز منتقل شد. وی همچنان مدعی بود که همسرش برای خرید خانه را ترک کرده و دیگر برنگشته است. تحقیقات از این مرد ادامه داشت تا این که چند روز پیش او به قتل همسرش اعتراف کرد.

مرد همسرکش به افسر تحقیق گفت:همسرم مدام بهانه جویی می کرد و به من سوءظن پیدا کرده بود. هرچه می گفتم اشتباه فکر می کند و من با کسی در ارتباط نیستم، بی فایده بود. سوءظن ها و بهانه جویی های او باعث شده بود با هم دعوا و درگیری داشته باشیم. چند ماه پیش پدرم فوت شد و این اتفاق در روحیه من تاثیر بدی گذاشت.

متهم به قتل ادامه داد:روز حادثه Incident با هم دعوا کردیم و مشاجره مان بالا گرفت. او به خانواده ام فحاشی کرد که عصبانی شده و کنترلم را از دست دادم و کتکش زدم. همسرم بچه مان را بغل کرد و می خواست به خانه والدینش برود که مانع او شدم. بچه را از او گرفتم و به اتاقی بردم.

وی افزود:همسرم از آشپزخانه چاقویی برداشت و تهدید می کرد یا تو را می کشم یا خودم را. عصبانی شده و دستم را دور گردنش گره زده و فشار دادم. وقتی به خودم آمدم، او دیگر نفس نمی کشید. قصد داشتم جسد را به خارج از شهر منتقل کنم که ماشین خراب شد. به همین خاطر ماشین برادرم را برای چند روز امانت گرفتم. جسد همسرم را در صندوق عقب خودروی برادرم گذاشتم و آن را در یکی از محله های کرج رها کرده و بعد ناپدید شدن همسرم را گزارش دادم.

با اعتراف های مرد همسرکش، کار آگاهان جنایی پلیس آگاهی استان البرز همراه تیم بررسی صحنه جرم Crime پلیس آگاهی به محل رها کردن جسد اعزام شدند. آنها با یافتن خودروی مورد نظر در میان خودروهای پارک شده و باز کردن صندوق عقب آن ، جسد زن جوان را که چند هفته از مرگش گذشته بود، پیدا کردند

کشف جسد زن جوان در صندوق عقب پراید برادر شوهرش

کشف جسد زن جوان در صندوق عقب پراید برادر شوهرش
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 18
برگرفته از میزان - رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف