نمناک سرگرمیگوناگون رفتار عجیب با جسد زنی که همه می ترسیدند دوباره زنده شود!
جسد زن ، کشف جسد
جسد زن جادوگر قرون وسطایی در لهستان با حفره هایی درون استخوانش یافت شد ،علت سوراخ کردن استخوان زن جادوگر این بود که او دیگر نتواند زنده شود و زندگان را مورد آزار قرار دهد.

سوراخ کردن پای جسد زن برای جلوگیری از زنده شدنش!

کشف جسدی در قبرستان لهستانی در طول کاوش انجام شده توسط باستان شناس کارول پیاسکی رازی عجیب را برملا کرد. مردم محلی به علت عقایدی که داشتند با فرو کردن نیزه های فلزی درون بدن جسد و گذاشتن آجر در دهان او از زندگی دوباره او جلوگیری کرده بودند تا بازنگردد و آن ها را نترساند. بقایای کشف شده از یک زن در یکی از گورستان های لهستان این باور را ثابت کرد ، چنانچه در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک تصاویر ان را مشاهده می کنید داخل دهان جسد تکه ای آجر قرار دارد و بخش هایی از پاهای او به وسیله ی نیزه سوراخ شده است و این به آن دلیل بوده که این زن بعد از مرگ دوباره توان زنده شدن نداشته باشد. جادوگر بودن این زن ترس اهالی را از دوباره زنده شدن او بیشتر می کرد برای همین چنین اقدامی بعد از مرگ او انجام داده بودند.

کشف جسد زن

کشف جسد زنی با پای سوراخ و آجر در دهان

کشف جسد زنی با پای سوراخ شده

اسکلت جادوگر قرون وسطایی با حفره هایی درون استخوانش یافت شد ، کشف اسکلت این جادوگر در یک قبرستان لهستانی توسط باستان شناس کارول پیایسکی صورت گرفت. در ابتدا دانشمندان مشکوک به این بودند که احتمالا اسکلت متعلق به خون اشام است چراکه دور از قبرستان اصلی دفن و به خاک متصل شده بود اما در حال حاضر آزمایش DNA استخوان ها نشان میدهد که جسد متعلق به یک زن با موهای بلوند و چشم های آبی بود که مورد شکنجه قرار گرفته بود.

جسد زن

بر ملا شدن راز سوراخ کردن پای جسد زن 

سوراخ کردن پای جسد زن متهم به جادوگری

در لهستان ، زنانی که متهم به جادوگری بودند ، معمولا معشوقه یا همسران افراد ثروتمند جامعه بودند که هنگامی که رابطه تمام می شد آن ها را به جادوگری متهم میکردند.اسکلت جادوگر پیدا شده با حفره هایی که در سر جادوگر وجود داشت بعلت این بود که او نتواند دیگر زنده شود و زندگان را مورد آزار قرار دهد.طبق تشخیص پیاسکی جسد بین قرن 16 تا 17 دفن شده است.

جسد زن جادوگر

سوراخ کردن پای جسد به علت ترس از زنده شدن 

گرزگورز کورلا ، مدیر موزه تاریخ منطقه ای در کامین پومورسکی که اسکلت در آن جا به نمایش گذاشته شده است گفت :" به هر دلیلی ، آن ها جسد را نسوزاندند ، اما او را در جایی دور از قبرستان مردم عادی دفن کردند که دیگر به زندگی برنگردد." همچنین کورکا امیدوار است به کمک تکنولوژی، تا پایان امسال تیمش بتوانند چهره جادوگر را شبیه سازی کنند.

کشف جسد زنی با پای سوراخ شده در گورستان های لهستان!

رفتار عجیب با جسد زنی که همه می ترسیدند دوباره زنده شود!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 37
منبع : بخش سرگرمی نمناک / ن / ف
این مطلب مفید بود ؟ 28 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف