نمناک اخبارحوادث کشف جسد سوخته مرد جوان در بازار تهران + عکس
جسد سوخته ، جسد
ساعت 12 نیمه شب بود که ماموران آتش نشانی در میان ضایعاتی که کسبه کنار خیابان ریخته بودند،با جسد سوخته مردی مواجه شد.
تاریخ انتشار : 17 شهریور 1394

جسد سوخته مردی در بازار ارامنه تهران

سیدجلال ملکی سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: ساعت 12 نیمه شب یکشنبه آتش سوزی در بازار ارامنه به سامانه 125 اعلام و ایستگاه 107 به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد مقداری از ضایعاتی که کسبه کنار خیابان ریخته بودند دچار حریق شده است.

جسد کشف شده

آتش نشان ها با آغاز اطفای حریق با جسد کاملاً سوخته مردی مواجه شدند که به تأیید تکنیسین های اورژانس جان خود را از دست داده بود.

ملکی تصریح کرد: بعد از اطفای حریق محل حادثه برای بررسی موضوع تحویل پلیس شد و عملیات در ساعت 42 دقیقه بامداد به پایان رسید.

معمای جسد کشف شده در بازار تهران

ساعت 23 و 40 دقیقه یکشنبه اهالی کوچه موسوی در راسته ارامنه بازار متوجه آتش سوزی در کنار سطل زباله ای شدند، آنها با خاموش کردن آتش توسط آتش نشانان متوجه جسد سوخته ای در زیر ضایعات شدند. با اعلام موضوع به بازپرس ویژه قتل،تیم جنایی برای تحقیقات راهی محل کشف جسد شدند.

تحقیقات اولیه برای کشف علت جنایت آغاز شد. پزشکی قانونی با معاینه جسد اعلام کرد علت اصلی مرگ اصابت ضربه چاقو به پهلوی پسر جوان است. در ادامه مشخص شد یک ساعت از زمان قتل می گذرد و پس از قتل،جسد مقتول به آتش کشیده شده است. بررسی صحنه جرم نیز نشان می داد عامل جنایت پس از قتل جسد را به این محل آورده و با ریختن ضایعات روی جسد آن را، آتش زده است.

در ادامه مشخص شد در محل کشف جسد یک کارگاه تولید پوشاک زنانه است که در آن باز بوده و کسی داخل آن نیست.

با آغاز تحقیقات از اهالی،آنها اعلام کردند پسر 25ساله ای به نام شهرام در کارگاه لباس کار می کند. با حضور بستگان شهرام در محل آنها اعلام کردند جسد متعلق به شهرام است و آنها نمی دانند چه کسی او را به قتل رسانده است.

رضا یکی از بستگان مقتول در بازجویی ها گفت:از چند سال قبل همراه شهرام و چند نفر از بچه های فامیل از زنجان برای کار به تهران آمدیم و در کارگاه لباس زنانه مشغول کار شدیم.

امشب شهرام شام مهمان دوستش بود. نمی دانم چه کسی او را به قتل رسانده است. با شناسایی هویت مقتول، جسد به دستور بازپرس جنایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

 

در ادامه تحقیقات تعدادی مظنون شناسایی و دستگیر شدند. با دستگیری مظنونان تیمی از کارآگاهان به دستور سجاد منافی آذر بازپرس جنایی تحقیقاتشان را برای شناسایی قاتل آغاز کردند.

کشف جسد سوخته مرد جوان در بازار تهران + عکس

کشف جسد سوخته مرد جوان در بازار تهران + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 35
برگرفته از روزنامه ایران، جام جم - /ن
این مطلب مفید بود ؟ 28 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف