نمناک اخبارحوادث کشف جسد دست و پابسته پسرجوان نزدیک هتل اوین
هتل اوین ، کشف جسد
صبح روز گذشته یک جسد دست و پا بسته نزدیکی هتل اوین کشف شد که متعلق به جوانی حدودا 20 ساله بود . پسربچه ای که مدعی شد او را چندین بار دیده است سرنخ اولیه را به ماموران داد.
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1395

کشف جسد کارگر مسجد نزدیکی هتل اوین

حدود ساعت ٩ صبح روز دوشنبه خبر کشف جسد پسر جوان افغانستانی در حالی که دست ها و پاهایش محکم بسته و در اطراف هتل اوین رها شده بود، به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

 بررسی های کارشناسان و اکیپ تشخیص هویت به آنجا رسید که مشخص شد مرد حدود ٢٠ سال سن داشته و تقریبا ١٠ ساعت از زمان قتلش می گذرد. یعنی زمان قتل او حدودا اواخر شب ٣٠ مردادماه بوده است. همچنین در جست وجوی مدارک همراه جسد مشخص شد مقتول (دوست محمد) نام دارد و آثار کبودی روی گردنش نشان داد که او بر اثر فشار به عناصر حیاتی گردن جان باخته است. 

در ادامه تحقیقات مشخص شد (دوست محمد) کارگر مسجد محله است. با حضور تیم جنایی در مسجد محل پسر بچه کوچکی مدعی شد (دوست محمد) چندین بار به مغازه مرد میانسالی به نام مسعود می رفته و حال، او احتمال می دهد که مرد مغازه دار از موضوع خبر داشته باشد. به این ترتیب پلیس بعد از شناسایی مسعود او را دستگیر کرد و برای بازجویی به دادسرای امور جنایی تهران برد.

مرد ٤٠ ساله در اظهاراتش قتل پسر جوان را انکار کرد و به قاضی ایلخانی گفت:«من کارگر یک ساختمان نیمه کاره در اطراف هتل اوین هستم، مقتول که «دوست محمد» نام داشت، از دوستانم بود. او در یک مسجد در حال ساخت کار می کرد. من ١٠٠ هزار تومان به «دوست محمد» بدهکار بودم. حدود ساعت هفت بعدازظهر سی ام مرداد سراغ او رفتم و بدهکاری ام را به او پس دادم. بعد از اینکه قرض او را دادم با هم به کانکسی که در آنجا سکونت داریم رفتیم و پس از خوردن شام خوابیدیم. من از نحوه قتل (دوست محمد) نیز بی خبر هستم.» او ادامه داد:«البته مدتی قبل با او جر و بحث کردم اما زمانی که (دوست محمد) به قتل رسیده در کانکس بودم و امیر نیز که کارگر ساختمان است، پیش من بود.» پس از اظهارات متهم این پرونده، وی به دستور بازپرس پرونده بازداشت و برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار گرفت.

کشف جسد دست و پابسته پسرجوان نزدیک هتل اوین

کشف جسد دست و پابسته پسرجوان نزدیک هتل اوین
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از اعتماد /ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف