نمناک اخبارحوادث 7 جسد نوزاد در یک خانه کشف شد
جسد نوزاد ، نوزاد مرده
نیروهای پلیس تعداد 7 جسد نوزاد در یک واحد آپارتمان مسکونی کشف کرده اند که به گفته ی دادستان این پرونده ، مادر نوزادان مظنون اصلی قتل کودکان است.
تاریخ انتشار : 23 آبان 1394
بازدید : 17,985 نفر

کشف 7 جسد نوزاد کشته شده در خانه ای جنوب آلمان

به دنبال انتشار خبر کشف چند جسد نوزاد در خانه ای در شهر کوبورگ در ایالت بایرن آلمان، مارتین دیپولد، دادستان ایالت بایرن در حضور خبرنگاران در این باره گفت:در یک واحد مسکونی در منطقه والِنفِلس این شهر یعنی همین خانه ای که در پشت سرم می بینید، دیروز اجساد هفت نوزاد کشف شد. مادر این نوزادان که ساکن این خانه است، مظنون به قتل این نوزادان است. هنوز در مورد جزئیات زمان حادثه و علت مرگ، اطلاعات دقیقی در دست نداریم.

وی ادامه داد:محل اقامت این مادر مظنون هنوز مشخص نیست و این مساله ای است که مقامات قضایی در بازپرسی به دنبال آن هستند.

 آنه هوفر، سخنگوی پلیس شهر کوبورگ هم گفت:یکی از اهالی منطقه والنفلس به گروه ضربت پلیس زنگ زد و این بود که ما به محل حادثه آمدیم و به تدریج در حال یافتن آثار و بقایایی از نوزادان مرده در داخل این منزل هستیم.

همچنین یِنس کورن، شهردار منطقه والنفلس در این زمینه اظهار داشت:حادثه غمناکی رخ داده است. اکنون باید ببینیم که در اینجا چه رخ داده است؟ همانطور که می دانید والنفلس بخشی کوچک در شهر کوبورگ است. در این بخش، هر کسی، دیگری را می شناسد و همه به هم کمک می کنند. قطعا خیلی ها هستند که این سؤال را دارند که آیا واقعا نمی شد از وقوع این حادثه جلوگیری کرد و یا نمی شد این نوزادان بختی برای کمک داشته باشند؟

جسد نوزاد ، کشف 7 جسد نوزاد کشته شده توسط مادر

7 جسد نوزاد در یک خانه کشف شد
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 31
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 22 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف