نمناک اخبارحوادث جسد نوزاد دو ماهه در پاتوق معتادان نارمک کشف شد
جسد نوزاد ، کشف جسد نوزاد
جسد نوزادی دو ماهه در حوالی نارمک در پاتوق معتادان کشف شده بود که مأموران کلانتری درمحل حادثه حضور پیدا کردند و شروع به بررسی حادثه کرده اند.
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1395

جسد نوزاد در جعبه مقوایی

بعدازظهر چهارشنبه معتادانی در کنار مسیل باختر-حوالی نارمک-مشغول مصرف مواد بودند که ناگهان متوجه جعبه مقوایی شدند که گوشه رودخانه رها شده بود. همان موقع چند مرد جوان به سراغ کارتن رفته و پس ازگشودن جعبه با جسد نوزادی روبه رو شدند.

پس ازحضور مأموران کلانتری درمحل حادثه واعلام موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم، تحقیقات در این باره آغاز شد. نخستین بررسی ها نشان داد پسرک حدود دو ماهه بوده که ساعت ها قبل جان سپرده بود. هیچ آثار کبودی و ضرب و شتم نیز روی بدنش دیده نمی شد.بنابراین جسد به دستور بازپرس جنایی برای مشخص شدن علت وزمان مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. در ادامه، چند مرد معتاد مدعی شدند که روز قبل، مرد معتادی به نام شهرام را هنگام انتقال جعبه به آنجا دیده اند.

به دنبال این اظهارات، شهرام شناسایی ودستگیرشد. اودربازجویی ها گفت:«وقتی دیروز جعبه مقوایی را دیدم، با این تصور که داخل کارتن وسایل سرقتی قرار دارد و می توانم با فروش وسایل، پولی به جیب بزنم و خرج چند روزه موادم را جور کنم، کارتن را برداشتم. اما چون کار داشتم، داخل آن را نگاه نکردم و با خودم گفتم سر فرصت وسایل آن را به فروش می رسانم. اما نمی دانستم که داخل آن جسد کودکی قرار دارد.»باتوجه به اظهارات مرد معتاد، بازپرس جنایی دستور آزمایش «دی ان ای» از شهرام را صادر کرد تا مشخص شود آیا با نوزاد نسبت فامیلی دارد یا خیر.

جسد نوزاد دو ماهه در پاتوق معتادان نارمک کشف شد

جسد نوزاد دو ماهه در پاتوق معتادان نارمک کشف شد
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از ایران/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف