نمناک سرگرمیدیدنی ها تصاویر دلخراش و ترسناک جشنواره هندوها در مالزی (18+)
جشنواره هندوها ، هند
جشنواره هندوها که یک مراسم مذهبیست و هر ساله برگزار میشود تصاویر وحشتناک و دلخراشی را برای بازدید کنندگان این مراسم خلق می کند.

جشنواره مذهبی و وحشتناک هندوها

«تایپوسام» جشنواره ای مذهبی در هند است که هرساله در غارهای "باتو" برگزار می شود و هر ساله تصاویر دلخراش و ترسناکی برای گردشگران خلق می کند.
این مراسم که از شهرت جهانی برخوردار است سالانه هزاران گردشگر را به این منطقه می آورد؛ براساس روایت هندوها، این جشن زادروز «موروگان» پسر «شیوا» و «پروتی» است. «پوسام» نیز در واژه تایپیوسام نام اختریست که بنا به باور هندوان در این وقتت از سال در اوج فلک قرار می گیرد. این آیین هر ساله در غاری به نام "باتوکیوز" برگزار میشود که در سی کیلومتری شمال کوالالامپور مالزی قرار دارد.
 
در ابتدای ورود به حیاط مجسمه ی بزرگ و طلایی رنگی را خواهید دید که تعداد زیادی از توریست ها و گردشگران در کنار آن مشغول عکس گرفتن هستند. در سمت چپ مجسمه رودخانه ایست که هندوها طبق آیین خاصی در آنجا غسل می کنند و سرهای خود را می تراشند و گل اندود می کنند. قسمت ترسناک جشنواره هندوها جایی است که گروهی در پوست خود سیخ و قلاب فرو می برند و حتی چیزهایی نیز به آن آویزان می کنند. نیایشگران پس از این مراسم دسته جمعی به سمت معبد حرکت و ٢٧٢ پله را برای رسیدن به غار طی می کنند.
 
جشنواره هندوها
 
جشنواره هندوها
 
جشنواره هندوها
 
جشنواره هندوها
 
جشنواره هندوها
 
جشنواره هندوها
 
جشنواره هندوها

تصاویر دلخراش و ترسناک جشنواره هندوها در مالزی (18+)

تصاویر دلخراش و ترسناک جشنواره هندوها در مالزی (18+)
:
امتیاز : 1.4 تعداد رای : 7
برگرفته از فرادید -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف