نمناک سبک زندگیگردشگری جشنواره یلدای ایران هتل آنلاین ( رزرو آنلاین هتل های ایران)
تخفیف های شگفت انگیز تا 80 درصد + کد تخفیف 50 هزارتومانی برای مخاطبان سایت نمناک.

ایران هتل آنلاین شما را به مهمانی تخفیف های یلدایی خود دعوت می کند

در گرماگرم انتظار شب یلدا، سری به بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران می زنیم تا از پدیده ی شگفت انگیز تلاقی رزرو هتل و شب یلدا بهترین استفاده را ببریم.

زمستان در راه است و شب آنقدر به انتظار می نشیند تا برف را به چشم ببیند، باز هم یلدا از راه رسیده است. یلدا برای همگان فرصتی طلایی است که از سرمای زمستان هم در گرمای وجود عزیزانمان لذت ببریم. اما حالا که یلدا خبر از فصلی تازه با هزاران زیبایی را می دهد آغاز سفر  ماجراجو هاست. آن هایی که  مدام انتظار یک کشف تازه  را می کشند و سفر کردن برایشان آغاز لذت بردن از زندگی است ... 

ایران هتل آنلاین نیز جشنواره یلدای خود را آغاز است و خبر خوب اینکه برای رزرو هتل های ایران، تا  هشتاد درصد تخفیف ویژه در نظر گرفته است. فرصتی طلایی که حالاها نظیر آن یافت نمی شود. پس اگر میخواهید یلدای خود را خاطره انگیز و متفاوت رقم بزنید و یا قصد یک اقامت بینظیر دارید، هم اکنون به سایت ایران هتل آنلاین سری بزنید تا این فرصت مغتنم را از دست ندهید.

به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا علاوه بر تخفیفات استثنایی تا سقف هشتاد درصد، ایران هتل آنلاین، برای رزروهای بالای دو شب، کد تخفیف 50 هزار تومانی برایتان در نظر گرفته، برای استفاده از این کد تخفیف، کافی است کد تخفیف IHO-YALDA50 را در زمان رزرو، وارد کرده تا علاوه بر لذت بردن از این هدیه، به خانواده بزرگ ایران هتل آنلاین بپیوندید.

زندگی در  حال گذر است و فرصت لذت بردن از آن اندک، اما اگر هوشمندانه سفر کنیم ، میتوانیم از تمامی لحظه های پیش رویمان، لبخندی ماندگار خلق کرد. ایران هتل آنلاین رمز هوشمندی در دنیای امروزی است. تفاوتی نمیکند کدام نقطه از ایران را برای سفر انتخاب کرده باشید، بیش از 2000 واحد اقامتی در سر تا سر ایران در سایت ایران هتل آنلاین وجود دارد. برخی از این اقامتگاه ها برنامه های مفرح و ویژه ای  برای گذراندن شب یلدایی رویایی برای میهمانان تدارک دیده اند که شرکت در آن ها خالی از لطف نیست. 

12 سال از آغاز تاسیس ایران هتل آنلاین که به اختصار IHO نامیده می شود، می گذرد. بستری امن و بینظیر در زمینه رزرو آنلاین هتل های ایران که گستره وسیعی از هتل ها  از جمله لوکس ترین هتل های ایران آغاز کرده است و حال با بیش از سیزده سال فعالیت، بیشتر هتل های سراسر کشور را دربر می گیرد.

ایران هتل آنلاین تمام موفقیت خود را در تلاش صادقانه می بیند. اگر شما دلسوزانه خدمت کنید مخاطب نیز به شما اعتماد می کند. تفاوتی ندارد چه ساعتی از روز باشد، امکان رزرو آنلاین بیست و چهار ساعته، برترین ویژگی ایران هتل آنلاین است. به این ویژگی، پشتیبانی 24 ساعته را نیز اضافه کنید. دیگر نقطه مثبت آی هو، تغییر رزرو و یا کنسلی با کارمزد صفر درصد است.

اعتماد به بهترین نرخ رزرو هتل از ایران هتل آنلاین گام بعدی است، چرا که گارانتی بهترین قیمت را نیز داراست واگر در بازه رزرو خود در جای دیگر قیمت پایین تری را مشاهده کنید، این مجموعه مابه التفاوت مبلغ را عودت می دهد. ارائه جزئیات بروز و دقیق هتل ها از قیمت رزرو تا جزئیات و عکس ها و امکانات هتل ها ، ایران هتل آنلاین را به منبع جامع کامل و مناسبی را برای یک انتخاب درست تبدیل کرده است.

بیش از 500 هزار نظر واقعی ثبت شده توسط میهمانانی که رزرو خود را از ایران هتل آنلاین انجام داده اندگنجینه افتخارآمیز آی هو است. بنابراین اگر می خواهید رزرو هتل انجام دهید ابتدا نظرات را مطالعه کرده و سپس با خاطری آسوده هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. بهتر است بدانید، تنها فرد رزرو کننده قطعی می تواند نظر خود را ثبت کند و واقعی بودن نظرات، نه تنها برای میهمانان بلکه برای هتلداران نیز ارزشمند است. علاوه بر  این نظرات شما به هتل مربوطه منعکس خواهد شد تا نقص های احتمالی هتل ها رفع شود و در اقامت های آتی لحظات دلچسب تری در انتظارتان باشد. هوشمندانه سفر کنید...

اطلاعات بیشتر درباره جشنواره یلدای ایران هتل آنلاین را در این صفحه بخوانید .

جشنواره یلدای ایران هتل آنلاین ( رزرو آنلاین هتل های ایران)

جشنواره یلدای ایران هتل آنلاین ( رزرو آنلاین هتل های ایران)
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .