نمناک فرهنگ و هنرچهره ها جشن تولد رضا رشیدپور در برنامه علی ضیاء
رضا رشیدپور ، برنامه فرمول یک
رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید در سالروز تولدش مهمان علی ضیاء در برنامه فرمول یک میشود . این برنامه ساعت 18 از شبکه یک سیما پخش میشود.
تاریخ انتشار : 18 مرداد 1396
بازدید : 3,149 نفر

رضا رشیدپور مهمان امروز برنامه  یک علی ضیاء

رضا رشیدپور مجری با سابقه ای که سالهای زیادی از اجراهایش در تلویزیون میگذرد این روزها با فصل جدید برنامه حالا خورشید مهمان خانه های مردم است . برنامه حالا خورشید بعد از ماجرایی که برای رضا رشیدپور در هنگام پخش برنامه رخ داد و مدتی این مجری جوان را به علت بیماری خانه نشین کرد دوباره با فصل جدیدی صبح ها از شبکه سه سیما پخش میشود.

امروز 18 مرداد سالروز تولد رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید است و قرار است این مجری تلویزیون در روز تولدش مهمان علی ضیاء در برنامه فرمول یک شود.

جشن تولد 42 سالگی رضا رشیدپور

رضا رشیدپور در 18 مرداد ماه سال 54 در تبریز متولد شد و امروز سالروز تولد این مجری سرشناس است. علی ضیاء مجری برنامه عصرگاهی فرمول یک امروز در برنامه خود میزبان رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید است . برنامه فرمول یک برنامه ای با حضور هنرمندان و چهره های سرشناس است که ساعت 18 از شبکه یک سیما پخش میشود.

رضا رشیدپور

رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید

رضا رشیدپور در صبح روز چهارشنبه 6 بهمن 1395 در حال اجرای برنامهٔ زندهٔ حالا خورشید هوشیاری خود را از دست داد و به زمین افتاد و همین امر مدتی او را به استراحت واداشت و تولید برنامه حالا خورشید را به تعویق انداخت.

 رضا رشیدپور

رضا رشیدپور در برنامه دید در شب

رضا رشیدپور اجرای برنامه دید در شب را در کارنامه هنری خود دارد. دید در شب برنامه ای گفتگو محور است که رشیدپور در این برنامه، با دعوت از چهره های سرشناس، در گفتگویی چالشی دربارهٔ حواشی مهم زندگی این افراد سؤال می پرسد.

 رضا رشیدپور

رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید

رضا رشیدپور در سال 82 با نغمه مهرپاک مجری برنامهٔ تصویر زندگی ازدواجکرد و دختری به نام هلن دارد.

جشن تولد رضا رشیدپور در برنامه علی ضیاء

جشن تولد رضا رشیدپور در برنامه علی ضیاء
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف