نمناک فرهنگ و هنرچهره ها دختری که از باکو برای تولد سیاوش خیرابی به تهران آمد!
سیاوش خیرابی ، تولد سیاوش خیرابی
سیاوش خیرابی بازیگر جوان و پرطرفداری است که برای تولدش طرفداران از سرتاسر ایران آمدند , در این بین یک دختر از باکو برای تولد او به تهران آمده بود.
تاریخ انتشار : 1 دی 1395

دخترانی که سیاوش خیرابی را در روز تولدش غافلگیر کردند

بیست و نهم آذرماه آذر تولد سیاوش خیرابی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان بود. تولد 32 سالگی سیاوش خیرابی اتفاق جالبی افتاد , این بار طرفداران سیاوش خیرابی هنرنمایی کردند و در خیابان فاطمی جمع شده و تولد سیاوش خیرابی را جشن گرفتند و او را غافلگیر کردند.واکنش عجیب دخترهای طرفدار سیاوش خیرابی در روز تولدش تعجب برانگیز است.

تولد سیاوش خیرابی

تولد 32 سالگی سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی 32 ساله شد و به همین مناسبت طرفدارانش که تعدادشان هم زیاد بود در حوالی خیابان فاطمی تهران برای او جشن تولد مفصلی برپا کردند.

بازیگر جوان

هواداران سیاوش خیرابی در جشن تولدش

از نکات جالب توجه این جشن تولد، حضور طرفداران خیرابی از شهرهای مختلف ایران بود که خود را به مراسم تولد این بازیگر رسانده بودند؛طرفدارانی از اهواز،همدان،بوشهر و...

طرفداران سیاوش خیرابی

طرفداران سیاوش خیرابی

اما در میان همه طرفداران سیاوش خیرابی حضور دختری که می گفت در کشور آذربایجان و شهر باکو دانشجوست از همه بیشتر جالب توجه بود.

جشن تولد

دختری که از خارج برای تولد سیاوش خیرابی به تهران آمد

این دختر خانم تاکید داشت که تنها برای حضور در تولد سیاوش خیرابی از باکو به تهران آمده و بلافاصله نیز به آنجا باز می گردد.

دختری که از باکو برای تولد سیاوش خیرابی به تهران آمد!

دختری که از باکو برای تولد سیاوش خیرابی به تهران آمد!
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 115
برگرفته از توریسم آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 57 58
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف