مهاجم هندوراسی پرسپولیس که در اردوی این تیم به سر می برد با دریافت عکسی از مراسم تولد که توسط همسر و فرزندانش گرفته شده بود سورپرایز شد.

جشن تولد جری بنگستون مهاجم پرسپولیس

همسر و فرزندان مهاجم خارجی پرسپولیس در غیاب وی با گرفتن جشن تولدش ، توانستند این بازیکن که در اردوی تیم پرسپولیس حضور دارد را غافلگیر کنند.

جری بنگستون که از فهرست نهایی تیم ملی هندوراس خط خورد، همسر و فرزندش را از تهران راهی این کشور کرد تا خودش به اردوی تیم فوتبال پرسپولیس در عمان بپیوندد. 

شب گذشته که مصادف بود با سالروز تولد بنگستون، همسر وی جشن تولدی را برای وی به صورت غیابی برگزار کرد و تصویر آن را برایش فرستاد.

مهاجم هندوراسی پرسپولیس با انتشار این تصویر در صفحه اجتماعی خود نوشت:«خدایا متشکرم که یک سال دیگر به من عمر دادی.»

تولد غیابی جری بنگستون مهاجم پرسپولیس

جری بنگستون متولد  8 آوریل 1987و اهل هندوراس است که هم اکنون عضو باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران می باشد. وی همچنین در تیم های ملی فوتبال هندوراس بازی کرده و در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل موفق شد 9 گل برای تیمش به ثمر برساند. واین مهاجم پرسپولیس ضمن حضور در مسابقات جام جهانی برزیل سابقه حضور در رقابت های المپیک نیز دارد. وی در این رقابت ها موفق شد برای برای تیم ملی المپیک کشورش 3 گل به ثمر برساند.

بنگستون در شهرآورد هشتاد و یکم تهران بین دو تیم استقلال و پرسپولیس بعد از پایان یافتن وقت قانونی در وقت های اضافه، گل مساوی را برای پرسپولیس به ثمر رساند و از باخت تیمش در این بازی حساس جلوگیری کرد.

تولد غیابی جری بنگستون مهاجم پرسپولیس

عکس خانوادگی مهاجم پرسپولیس

 

 

جشن تولد مهاجم پرسپولیس بدون حضور وی + عکس

4.116
این مطلب مفید بود ؟133
برگرفته از جام نیوز-/ف
مطالب پیشنهادی
    نظرات
    وبگردی