نمناک ورزشفوتبال جشن تولد هانی نوروزی در کنار مزار پدر
هانی نوروزی ، تولد هانی نوروزی
هانی نوروزی پسر کاپیتان فقید پرسپولیس نهمین سال تولد خود را بدون حضور پدر قهرمانش بر سر مزار وی جشن خواهد گرفت.

تولد هانی نوروزی در کنار مزار پدر

پائیز امسال فصل غم انگیزی برای خانواده ی فوتبالی پرسپولیس بود.از دست دادن هادی نوروزی خاطره ای فراموش نشدنی برای اهالی ورزش شد.پاییزی که در همان روزهای ابتدایی اش، مجبور شدند با هادی نوروزی خداحافظی کنند. چه بامداد تلخی بود بامداد 9 مهرماه و چه وداع تلخی بود با هادی.

کسی که بالاخره به آرزویش رسید و کاپیتان شماره یک پرسپولیس شد و حالا می خواست رؤیاهایش را ادامه بدهد ؛ بالا بردن جام قهرمانی با پیراهن پرسپولیس و در آینده، خداحافظی از فوتبال در حالی که بازوبند کاپیتانی و پیراهن پرسپولیس را به تن دارد.

هانی نوروزی و پدرش


این ها آرزوهایی بود که هادی به عنوان بی حاشیه ترین بازیکن پرسپولیس در ذهن می پروراند اما اجل مهلتش نداد و خیلی زودتر از آنچه فکرش را می کردیم، او را به منزل ابدی اش رساندیم؛ به آرامگاه کوچک روستای کپورچال اما در اینجا، قرار است برای هانی فرزند بزرگ هادی یک جشن تولد بگیرند.

هانی متولد 26 آبان ماه است و از این رو، خانواده هادی نوروزی قصد دارند امسال بر سر مزار هادی، جشن تولد هانی را با حضور علاقه مندان به کاپیتان پرسپولیس، دوستان، آشنایان و همبازیان هادی نوروزی برگزار کنند.

باورش سخت است که سال قبل، هادی با دستان خودش برای فرزندش تولد گرفت و به او هدایایی داد اما امسال هانی باید بر سر مزار پدرش، تولد خود را جشن بگیرد. عجب پاییزی غم انگیزی است...

هانی نوروزی ، جشن تولد هانی نورزوی بر سر مزار پدرش

جشن تولد هانی نوروزی در کنار مزار پدر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 87
برگرفته از جام نیوز-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 81 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف