نمناک فرهنگ و هنرچهره ها سومین سال جشن حافظ بدون علی معلم
جشن حافظ بدون علی معلم ، جشن حافظ
نوزدهمین جشن دنیای تصویر، جشن بزرگ سینمایی و تلویزیونی امشب برگزار میشود و امسال سومین سال جشن حافظ بدون علی معلم است.
تاریخ انتشار : 20 تیر 1398

جشن حافظ بدون علی معلم بنیانگذار این جشن

نوزدهمین جشن حافظ یا همان دنیای تصویر که نوزده سال پیش برای اولین بار برگزار شد و با تلاش های زنده یاد علی معلم سالهای سال پا برجا ماند و به یکی از مهم ترین جشن های سینمایی و تلویزیونی تبدیل شد.

امسال نوزدهمین جشن دنیای تصویر در حالی برگزار خواهد شد که سه سال از سفر ابدی علی معلم بنیانگذار این جشن مهم سینمایی میگذرد.

نوزدهمین جشن حافظ بدون علی معلم

امروز بیستم تیرماه نوزدهمین جشن دنیای تصویر به دبیری امید معلم پسر زنده یاد علی معلم با همکاری مادرش آذر معماریان برگزار میشود و باز هم جای خالی علی معلم و غم نبودنش بر این جشن بزرگ سایه می افکند.

علی معلم

نوزدهمین جشن حافظ بدون علی معلم

زنده یاد علی معلم 23 اسفند 1395 بر اثر ایست قلبی درگذشت و امسال سومین سال جشن حافظ بدون حضور او خواهد بود.

علی معلم

سومین سال جشن حافظ بدون علی معلم

نبود علی معلم در جشنی که خودش پایه گذار آن بود بعد از گذشت سه سال هنوز آنقدر سخت و غیرقابل تحمل است که محمدحسین لطیفی کارگردان مشهور کشورمان در روز برگزاری نوزدهمین جشن حافظ یادی از این بزرگ مرد دنیای هنر کرد و یادآور غم تلخ نبودن او شد.

علی معلم

زنده یاد علی معلم بنیانگذار جشن حافظ

محمدحسین لطیفی درباره نبودن علی معلم در نوزدهمین جشن دنیای تصویر نوشت:بزرگ مرد جایت امشب خالی است در جشن حافظ و چون تحمل دیدن جای خالیه تو نیست.... نیستم.... درود بر شرف همسر مهربانت که این جشن را همواره زنده نگه داشته است روحت همواره شاد....

آذر معماریان همسر زنده یاد علی معلم به همراه پسرش امید معلم جشن دنیای تصویر که یادگاری علی معلم بود را سرپا نگاه داشت و همواره با تمام قوا سعی در برگزاری این جشن بزرگ به بهترین شیوه ممکن دارد.

آذر معماریان و امید معلم

آذر معماریان و امید معلم در کنار مهران مدیری

علی معلم، مدیر مسئول و سردبیر نشریه دنیای تصویر، بنیان گذار جشن سینمایی تلویزیونی حافظ، مدرس، مجری و برنامه ساز و تهیه کننده سینما بود که در دو فیلم آل و آلما به ایفای نقش پرداخت و از زندگی مشترک با آذر معماریان دو پسر به نام های امید و ایمان دارد.

جشن حافظ بدون علی معلم سه ساله شد

سومین سال جشن حافظ بدون علی معلم
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
یلدا

یلدا

سلام.واقعا متعجبم!!یعنی واقعا یکی ازشرایط مدعوین پوشیدن لباس گرونقیمته؟!به نظر من یه دست لباس شیک و ست باقیمت مناسب که باسلیقه انتخاب شده باشه می ارزه به صدتا لباس اجق وجق و ناهماهنگی که خیلیا واسه پز و افاده میلیونی پول بابتش می پردازن.پس شعار "تن آدمی شریفست به جان آدمیت...." همش کشکه؟!!!

پاسخ دادن 4 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف