نمناک سرگرمیگوناگون دختری که با تابوت به جشن فارغ التحصیلی آمد!+ تصاویر
جشن فارغ التحصیلی ، کار عجیب دختر
همه ی میهمانان برای حضور در کنسرتی که برای قبل از جشن فارغ التحصیلی در نظر گرفته شده بود به محل اعلام شده رفتند تا اینکه بالاخره میزبان از راه رسید اما داخل تابوت .

رفتن به جشن فارغ التحصیلی با تابوت!

دنیایی که این روزها پراست از عجیب و غریب های پر تکرار حتما می تواند برگزاری جشنی مخصوص را داخل تابوت بپذیرد پس برای همین دختر جوان چنین تصمیمی گرفته است.

روز گذشته تعدادی از همکلاسی ها و آشنایان "الکساندرا سوماتر" برای شرکت در جشن فارغ التحصیلی او جمع شده بودند ، طبق برنامه ریزی های قبلی او برای جشن گرفتن یکی از روزهای مهم زندگی اش دوستان خود را به کنسرتی بزرگ دعوت کرده بود ولی گفته شود که هیچ کس قبل از آمدن او به محل کنسرت وارد نشود و منتظرش بمانند برای همین همگی در یک جا حاضر بودن تا بالاخره ماشین تشریفاتی صاحب جشن رسید اما "الکساندرا" از خودرو پیاده نشد بلکه تعدادی محافظ تابوتی را از داخل خودرو خارج کرده و به سمت میهمانان منتظر بردند ، همگی شوکه و متعجب خیره شده بودند تا اینکه دربا تابوت باز شد و "الکساندرا" که داخل آن خوابیده بود را دیدند ، بعد از لحظاتی سکوت "الکساندرا" از تابوت بلند شد و علت این کارش را به همه توضیح داد.

جشن فارغ التحصیلی

جشن فارغ التحصیلی

عکسهای دختر جوانی که با تابوت به جشن فارغ التحصیلی آمد

او سعی داشته با این کار پیامی مهم برای دانستن ارزش زندگی به دوستان خود و جوانان بدهد ، در حقیقت این اقدام او برای این بود که برای لحظاتی عاقبت نوشیدن الکل و رانندگی های خطرناک جوانان بعد از شرکت در کنسرت ها را به آنها نمایش دهد. او با این اقدام به دوستانش گفت :من با تابوت ولی سالم به این جشن آمدم اما اگر دست به کار غیر عاقلانه ای بزنم با تابوت اما این بار مرده جشن را ترک خواهم کرد.

دختری که با تابوت به جشن فارغ التحصیلی آمد!+ تصاویر

دختری که با تابوت به جشن فارغ التحصیلی آمد!+ تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف