نمناک اخبارجامعه پیدا شدن جعبه سیاه بالگرد سقوط کرده اورژانس
سقوط بالگرد اورژانس،جعبه سیاه بالگرد،کاپیتان خرم دشتی،دید در شب،پرسنل اورژانس،سانحه بالگرد ، سقوط بالگرد اورژانس،جعبه سیاه بالگرد،کاپیتان خرم دشتی،دید در شب،پرسنل اورژانس،سانحه بالگرد
رییس اورژانس کشور از پیدا شدن جعبه سیاه بالگرد سقوط کرده اورژانس خبرداد.
تاریخ انتشار : 7 فروردین 1395
بازدید : 2,269 نفر

جعبه سیاه بالگرد اورژانس

صابری نیا رییس اورژانس کشور گفت :معمولا تمامی بالگردهای اورژانس در کشور امکان دید در شب را ندارند اما بالگردی که شب گذشته دچار سانحه شد مجهز به امکانات دید در شب بوده و بنده با پیگیری هایی که داشتم در مورد این موضوع مطمئن هستم.

 
وی با ابراز تاسف در خصوص از دست دادن چند تن از همکاران اورژانس در این سانحه گفت:کاپیتان خرم دشتی از جمله خلبانان با سابقه بود که بیشترین پروازها را در شب انجام داده است و در هر زمان که نیاز به پرواز در شب بود حتی در زمان جنگ هم از خلبان خرمدشتی کمک میگرفتند.
 
وی در خصوص علت اصلی وقوع این حادثه تصریح کرد:جعبه سیاه بالگرد امروز پیدا شده و ما منتظر هستیم تا بعد از بررسی آن، علت اصلی این سانحه را اعلام کنیم.
 
صابری نیا در ادامه افزود :اورژانس هوایی تا الان با حدود 9000 پرواز در شبانه روز 15 هزار نفر از همطنان را در شهرهای دور و نزدیک نجات داده است.
 
رییس اورژانس کشور در خاتمه از این اتفاق ابراز تاسف کرد و گفت :حدود 40 نفر از همکاران ما در اورژانس در ماموریت های زمینی جان خود را از دست داده اند اما این موضوع ذره ای از انگیزه پرسنل اورژانس برای خدمت رسانی به مردم عزیز کشور نکاسته است.

گفتنی است، بالگرد اورژانس شب گذشته در حین انجام ماموریت نزدیکی دریاچه مهارلو در اطراف شهرستان کوار استان فارس سقوط کرد و تمامی سرنشینان جان باختند.

 

پیدا شدن جعبه سیاه بالگرد سقوط کرده اورژانس

پیدا شدن جعبه سیاه بالگرد سقوط کرده اورژانس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف