نمناک سبک زندگیکودک ساخت جعبه برای گذاشتن نوزاد سر راه! + عکس
جعبه نوزاد ، جعبه نوزادی
دولت سوئیس در تدبیری جالب اقدام به ساخت جعبه نوزادی کرد تا نوزادان بی سرپرست در خیابان ها رها نشوند و به مکانی امن برده شوند.

جعبه نوزادی مکانی امن برای نوزادان سوئیسی

با تدبیر دولت سوئیس مردم این کشور نوزادان تازه متولد شده شان را در خیابان ها رها نمیکنند . دولت سوئیس تدبیری اندیشیده است که در آن خانواده هایی که به هر دلیلی نوزاد تازه متولد شده شان را نمیخواهند بتوانند کودکشان را در جعبه ای موسوم به جعبه نوزادی قرار بدهند.

جعبه نوزاد تدبیر دولت سوئیس برای نجات نوزادان بی سرپرست

دولت سویس جعبه نوزادی در خیابان ها طراحی کرده است تا مادرانی که توانایی نگهداری از نوزاد خود را ندارند، بتوانند آنها را در این جعبه ها قرار دهند تا دولت از آن ها نگهداری کند.

جعبه نوزادی

جعبه نوزادی در سوئیس

از سال 2001 دولت سوئیس مکان هایی جعبه مانند را در برخی از شهرهای این کشور تعبیه کرده است که اگر پدر و مادری بنا به هردلیل خواهان نگهداری از بچه تازه متولد شده شان نبودند این کودک معصوم را در کوچه ها رها نکنند بلکه نوزاد را در این جعبه ها قرار بدهند که امنیت جانی نوزاد حفظ شود.

جعبه نوزادی

جعبه نوزادی در سوئیس مکانی برای نوزادان بی سرپرست

به محض گذاشتن بچه، آژیر جعبه نوزاد به صدا در می آید و تا چند دقیقه بعد از طرف سازمان های مربوطه برای بردن بچه به مکان هایی امن اقدام میشود.

جعبه نوزادی

ساخت جعبه نوزادی در سوئیس

از زمان افتتاح جعبه نوزاد تا به امروز چندین نوزاد درون جعبه قرار داده شده است که برخی از آنها به بهزیستی سپرده شده اند و یکی از بچه ها هم بعد از حمایت های دولتی به مادرش برگردانده شده است.

ساخت جعبه برای گذاشتن نوزاد سر راه! + عکس

ساخت جعبه برای گذاشتن نوزاد سر راه! + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از خبرگزاری برنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف