نمناک اخبارحوادث جعفر جنی شرور معروف دستگیر شد
شرور معروف ، شرور معروف اهواز
جعفر جنی شرور معروف در اهواز که سابقه اقدامات متعدد مجرمانه را در پرونده خود داشت قبل از ارتکاب به قتل با اقدام غافلگیرانه پلیس شناسایی و دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1394

جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران از دستگیری شرور معروف سابقه دار و حرفه ای به نام «جعفر جنی» در اهواز خبر داد و گفت:این مجرم سابقه دار اقدامات متعدد مجرمانه در اهواز از جمله قتل، سرقت به عنف، درگیری، شرارت، تیراندازی، حمل و نگهداری سلاح را داشته که قبل از ارتکاب به قتل با اقدام غافلگیرانه پلیس شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود:در زمان بازداشت فرد یادشده از مخفیگاه وی یک اسلحه کلاشینکف و یک کلت کمری به همراه اموال مسروقه کشف شد.

سید محمد صالحی خاطرنشان کرد:طرح ارتقای امنیت اجتماعی با محوریت مبارزه با سرقت در استان آغاز شده و در این راستا شاهد کاهش جدی سرقت در سطح استان خوزستان هستیم.

جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان افزود:برای تشدید مبارزه با سرقت قرارگاه سرقت این استان از 25 خرداد سال گذشته همزمان با 12 استان کشور راه اندازی شده که تاکنون عملکرد خوبی داشته است.

جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان تصریح کرد:طبق آمار موجود در دو ماه گذشته شاهد کاهش 15 درصدی سرقت ها در سراسر استان بودیم که جای بس امیدواری است.

وی افزود:در مدت اخیر همچنین 72 درصد از سرقت ها کشف شده اند که بسیار حائز اهمیت است.

صالحی در ادامه همچنین از کاهش 24 درصدی سرقت موتور سیکلت و 21 درصدی اماکن خبر داد.

وی به کشفیات مواد مخدر نیز اشاره کرد و گفت:از ابتدای سال تاکنون بیش از 638 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است که این میزان نشان دهنده 14 درصد افزایش کشفیات در زمینه مواد مخدر است.

جعفر جنی شرور معروف دستگیر شد

جعفر جنی شرور معروف دستگیر شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 22
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 22 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف