برو به :
نمناک اخبارسیاست جلاد نوجوان داعش دستگیر شد + جزئیات
جلاد نوجوان داعش ، جلاد نوجوان داعش
محمد علی موسی که بعد از آموزش های نظامی و روش های بیرحمانه تروریست ها به عنوان جلاد نوجوان داعش بین انها فعالیت می کرد توسط نیروهای ضد تکفیری دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 18 شهریور 1396
بازدید : 7,129 نفر

جزئیات دستگیر شدن جلاد نوجوان داعش 

شبه نظامیان نیروهای مدافع خلق در شمال سوریه اعلام کردند:نوجوانی که در اردوگاه های نظامی داعش آموزش دیده و اقدام به سربریدن نیروهای ارتش سوریه و مردم این کشور می کرد را دستگیر کرده اند.این نوجوان داعشی را که محمد علی موسی نام دارد در حالی که در روستای «میسلون» در نزدیکی شهر رقه زخمی شده بود، دستگیر کردند و هم اکنون در زندان نیروهای مدافع خلق بسر می برد.این نوجوان به سر بریدن نیروهای ارتش سوریه و کشتن شهروندان سوری و عراقی اعتراف کرده است. بیانیه نیروهای مدافع خلق اضافه کرد:محمد علی موسی متولد سال 2002 میلادی بوده و در حالی که دانش آموز کلاس 5 بوده است به دست داعش افتاده و در اردوگاه ابو مصعب الزرقاوی که برای تربیت کودکان دولت خلافت معروف بود، آموزش دیده است .

جلاد نوجوان داعش

عکس جلاد نوجوان داعش

این کودک داعشی همچنین در طول دوره های خود آموزش های لازم را برای نحوه استفاده از اسلحه های مختلف دیده و توان استفاده از آنها را دارد.نیروهای مدافع خلق تصریح کردند این کودک بعد از طی دوره مداوا از اعمال انجام داده، پشیمان بوده و گفته است، می خواهم آزاد شوم و به روستای خودم برگردم.داعش نوجوانان را در اردوگاه موسوم به ابو مصعب الزرقاوی آموزش می داد و از آنها برای کشتار مردم استفاده و تصاویر آنها را منتشر می کرد.

جلاد نوجوان داعش دستگیر شد + جزئیات

415
برگرفته از ایرنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 3
برچسب ها :
نظر کاربران
امیرهوشنگ نورا

امیرهوشنگ نورا

به جای آنکه این طفل به مدرسه برود و آدم شود ببینید با این سن کم چگونه خود را به فلاکت انداخته است.

پاسخ دادن 0 0
امیرهوشنگ نورا

امیرهوشنگ نورا

به جای آنکه این طفل به مدرسه برود و آدم شود ببینید با این سن کم چگونه خود را به فلاکت انداخته است.

پاسخ دادن 1 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف