نمناک ورزشفوتبال روایت جلال حسینی از درگیری با رحمتی در بازی دربی 84
جلال حسینی ، دعوای جلال حسینی با رحمتی
جلال حسینی گفت قبول دارم که ما به غرورمان باختیم و زیاد مغرور شده بودیم و این تلنگر برای تیم ما لازم بود.
تاریخ انتشار : 25 بهمن 1395

دعوای جلال حسینی در دربی 84

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است مهدی رحمتی با فحاشی هایش درون زمین آغازگر درگیری های داربی هشتاد و چهارم بود. درباره حواشی دیدار تیم های پرسپولیس مقابل استقلال، اظهار کرد:بهتر است دوستان اول فیلم بازی را کامل ببینند و متوجه شوند که درگیری ها را چه کسی آغاز می کند و بعد درباره صحنه ها اظهار نظر کنند. در لحظه ای که توپ به اوت رفته بود و من منتظر بودم که بازیکنان مان اوت را پرتاب کنند، مهدی رحمتی روی زمین نشسته بود و به بازیکنان ما فحاشی می کرد، اما کسی این صحنه ها را مورد توجه قرار نمی داد. در ادامه مسابقه هم وقتی داور او را اخراج می کند به زمین بازی دوباره بر می گردد و برای من و بازیکنان ما کری می خواند. کجای دنیا وقتی یک بازیکن از زمین بازی اخراج می شود دوباره به زمین برمی گردد و برای حریف مقابل کری خوانی می کند؟ خیلی جلوی خودم را گرفتم. اگر خودم را کنترل نمی کردم رحمتی را می زدم!

 

 جلال حسینی

شام اجباری بعد از بازی

 

مجبور نبودیم به مهمانی شام مشترک نمی رفتیم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره اظهارات علیرضا منصوریان هم گفت :آقای منصوریان بهتر است که این بازی را کاملا ببیند و بعد اظهار نظر کند. او همان صحنه ای که مهدی رحمتی روی زمین نشسته بود و فحاشی می کرد را کاملا می دید. این آقا که صحبت از شام مشترک می کند بهتر است که بداند هیچ کدام از ما راضی به آمدن به این مهمانی نبودیم و اگر اجبار اسپانسر نبود مطمئنا در این مراسم شرکت نمی کردیم.

آقای منصوریان! ما جنبه باخت داریم

او گفت:البته منصوریان در جایی گفته بهتر است جنبه باخت داشته باشند، باید در پاسخ وی بگویم که ما جنبه باخت را داریم آقای منصوریان! اما دروازه بان شما در طول بازی بارها و بارها به بازیکنان تیم من فحاشی می کرد. روی یک صحنه هم امید ابراهیمی من را هل می داد تا نتوانم ضربه سر بزنم. پس از آن درگیری ها و پس از این که رحمتی اخراج شد دوباره به داور بازی گفتم که ببینید رحمتی پس از اخراجش هم در درون زمین ایستاده و برای بازیکنان کری می خواند.

وی به صحبت های فتح الله زاده اشاره کرد و گفت :آقای فتح الله زاده! بهتر است بازی را با چشم باز ببینید و متوجه شوید که چه کسی این درگیری ها را آغاز کرده است؟ من از کمیته انضباطی می خواهم که به این موضوع با دقت ورود کند و با خاطیان برخورد کند. چه معنی دارد که یک بازیکن در طول بازی بارها و بارها در زمین فحاشی کند؟

جلال حسینی

شام اجباری بعد از بازی

مغرور بودیم، از هواداران عذرخواهی می کنم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت هایش درباره عملکرد این تیم در داربی هشتاد و چهارم پایتخت هم گفت :قبول دارم که ما به غرورمان باختیم. زیاد مغرور شده بودیم و این تلنگر برای تیم ما لازم بود. مطمئن باشید از این پس تیم مغرور نخواهد شد و بازی ها را با جدیت بیشتری دنبال می کنیم. البته به خاطر شکست مان مقابل استقلال از همه هواداران تیم چه آنهایی که در ورزشگاه زیر باران آمده بودند و چه آنهایی که در خانه پای تلویزیون بازی را تماشا می کردند عذرخواهی می کنم.

وی درباره دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان هم گفت :سپاهان تیم بسیار بزرگی است که نتایج خوبی در لیگ ایران و همین طور آسیا کسب کرده است. مطمئنا بازی ساده ای مقابل آنها نداریم. می دانیم با چه تیم بزرگی بازی داریم و به همین خاطر در طول این هفته با تمرکز بالا تمام تلاشمان را در تمرینات انجام می دهیم تا با آمادگی کامل به مصاف این تیم برویم. امیدوارم که هواداران هم ما را در این دیدار تنها نگذارند و در ورزشگاه از ما حمایت کنند.

روایت جلال حسینی از درگیری با رحمتی در بازی دربی 84

روایت جلال حسینی از درگیری با رحمتی در بازی دربی 84
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
برگرفته از ایسنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف