نمناک فرهنگ و هنرچهره ها خبر تایید نشده درگذشت جلال پیشواییان بازیگر قیصر + واکنش چهره ها
جلال پیشواییان ، جلال پیشواییان بازیگر
چهره ها و هنرمندان کشورمان با انتشار پست هایی در اینستاگرام درگذشت جلال پیشواییان بازیگر اخراجی ها را تسلیت گفتند و این درحالی است که خبرهایی از تکذیب درگذشت این هنرمند کشورمان به گوش میرسد.
تاریخ انتشار : 1 مرداد 1397

جلال پیشواییان بازیگر قیصر و اخراجی ها درگذشت

شب گذشته خبری در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد و جامعه هنری را در اندوه از دست دادن یکی از هنرمندان پیشکسوت کشورمان فرو برد. خبرهای منتشر شده حکایت از درگذشت جلال پیشواییان بازیگر فیلم هایی چون اخراجی ها ، چشم عقاب ، فرار بزرگ و قیصر داشت .

در پی انتشار این خبر هنرمندان و چهره های کشورمان به این ماجرا واکنش نشان دادند و با انتشار پست هایی در اینستاگرام درگذشت جلال پیشواییان هنرمند قدیمی سینمای کشورمان را تسلیت گفتند.

تسلیت هنرمندان در درگذشت جلال پیشواییان

با انتشار خبر درگذشت جلال پیشواییان بازیگران و چهره های کشورمان با نهایت تاسف درگذشت جلال پیشواییان بازیگر اخراجی ها و قیصر را تسلیت گفتند.

 جلال پیشواییان

تسلیت عبدالله اسکندری برای درگذشت جلال پیشواییان

عبدالله اسکندری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:جلال عزیزهم پرکشید روحش شاد تسلیت به خانواده محترم ایشان.

جلال پیشواییان

تسلیت بهرنگ علوی برای درگذشت جلال پیشواییان

بهرنگ علوی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:یه تیتراژ رفت و "جلال" هم رفت نماد نقشهای منفی سینمایی ایران هم درگذشت روحش شاد.

 جلال پیشواییان

تسلیت مسعود ده نمکی برای درگذشت جلال پیشواییان

مسعود ده نمکی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:جلال پیشواییان بازیگر سینما و فیلم اخراجی ها2 درگذشت.

 جلال پیشواییان

تسلیت کیهان ملکی برای درگذشت جلال پیشواییان

کیهان ملکی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:یادشان مانا.

 جلال پیشواییان

تسلیت تهمینه میلانی برای درگذشت جلال پیشواییان

تهمینه میلانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:هنرمند عزیز دیگری از میان ما رفت. تسلیت به خانواده محترم پیشواییان و جامعه ی هنری. یادش گرامی.

جلال پیشواییان

 جلال پیشواییان بازیگر قدیمی سینما

جلال پیشواییان سال 1309 در تهران متولد شد و بازی در سینما را از سال 1341 آغاز کرد و بعد از انقلاب در فیلم هایی چون جرم ، اخراجی ها ، مقلد شیطان ، سوگ سایه ها ، چشم عقاب ، زخمی ، فرار بزرگ ، شیلات ، تا آخرین نفس و تیغ و ابریشم به ایفای نقش پرداخته است.

درخبرهای منتشر شده در شب گذشته اعلام شد که جلال پیشواییان بازیگر پیشکسوت کشورمان در سن 89 سالگی در آلمان درگذشت و این خبر به سرعت دست به دست شد و اندوهی را بر جامعه هنری حاکم کرد.

جلال پیشواییان

 جلال پیشواییان بازیگر اخراجی ها

با وجود انتشار خبر درگذشت جلال پیشواییان و تسلیت چهره ها امروز خبرهای دیگری در برخی از رسانه ها منتشر شد و خبر درگذشت این هنرمند پیشکسوت کشورمان را تکذیب کرد .

سایت نمناک هم به مانند جامعه هنری امیدوار است خبر درگذشت جلال پیشواییان صحت نداشته باشد و برای این هنرمند عزیز آرزوی سلامتی و طول عمر داریم.

خبر درگذشت جلال پیشواییان صحت دارد؟ + واکنش چهره های ایرانی

خبر تایید نشده درگذشت جلال پیشواییان بازیگر قیصر + واکنش چهره ها
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف