نمناک سبک زندگیموفقیت 5 گام برای آمادگی قبل از جلسه کاری مهم
جلسه کاری ، رازهای موفقیت در کار
جلسه کاری مهمی دارید و هدفتان موفقیت در آن است ، از آنجا که هر موفقیتی لازمه دانش و تلاش می باشد پس حتما بایستی قبل از ورورد به این میتینگ مهم آمادگی داشته باشید.

چطور جلسه کاری را با موفقیت و سودمند سپری کنیم؟

برای حضور در جلسه کاری باید از قبل خود را آماده کنید چرا که آمادگی راز مهمی برای رسیدن به موفقیت در این مرحله است. امروزه جلسه کاری یکی از پردغدغه ترین پدیده هایی است که اکثر بیزینس من ها برای رورد به مرحله ای جدید و پیشرفت در کار و حرفه ی خود با آن مواجه هستند . 

جلسه کاری

ایجاد آمادگی برای حضور در جلسه کاری مهم

5 ترفند برای آمادگی قبل از مصاحبه شغلی

یادداشت برداری صحیح

اگرچه یادداشت برداری به نظر غیر معمول میرسد اما واقعیت این است که هنگام مصاحبه همه چیز را به یاد نمی آورید جزئیات را ازدست میدهید و حتی ممکن درمورد واقعیت ، اتفاقات وافراد دچار سردرگمی شوید، یادداشت برداری عادت خیلی خوب و ارزشمندی است .یادداشت ها بایدشامل بخشهایی از موفقیت ،نظرات جدید آموزشی ،توصیفات ،مسائل و رقابت ها باشد شما ورئیس آینده تان میتوانید درمورد مدیریت موقعیت و یا پیداکردن راه های پیشرفت در این مصاحبه باهم بحث کنید.

تنظیم صورت جلسه
برای میتینگ سرتان خیلی شلوغ است پس چرا صورت جلسه آماده نمی کنید صورت جلسه باید شامل نکاتی مهمی که می خواهید درمورد ان صحبت کنید و اخبارهای جدیدی که منتهی به پیشرفت می شود باشد اگرچه صورت جلسه تنها اخبارهای جدید نیست و ممکن است مسائل یا چالش هایی باشد که تجربه کرده اید اما مطمئنا در این شرایط کاربردی خواهند بود.
 
تمرین
هیچ چیز به اندازه تمرین به پیشرفت شما دراین زمینه کمک نمی کند .باراه های مختلفی می توانید خود را برای میتینگ کاری آماده کنید، مثلا درمورد اهداف موفقیت فکرکنید  ،سوالهایی را درمورد پیشرفت بپرسید .چه مهارتی نیازدارید یا میخواهید ارتقادهید ؟برای پیشرفت نیاز به چه دارید ؟درمورد این گزینه ها فکرکنید و مطمئن شوید برای جلسه آماده اید.
 
بخاطرداشتن سه گام مهم برای پیشرفت
جولی سه گام را برای پیشرفت پیشنهاد می کند :مفاد ،همخوانی و رقابت که بسیار در داشتن یک بحث کارآمد موثر هستند.
مفاد
یعنی بررسی اطلاعات سازمانی قابل دسترس و نیازمندی های پیشرفت چه کسی تصمیم میگیرد و چگونه برای نتیجه بهتر تلاش کنید.
همخوانی
یعنی ارتبط بین هدف شخصی ازشغل وهدف سازمان وقتی بطور واضح اهدافتان سازمان راحمایت کند رئیس یامدیر همخوانی را می بینند وقتی این اتفاق بیفتد برد بردمی شود
رقابت
تاثیر بسزایی در پیشرفت داردکه شامل توانایی ارزیابی، مهارت موقعیت های پیشرفت ،پردازش و شناخت قوتها ،  استعدادها، ارزشها و ترجیحات است.
 
موافقت با واقعیت پیشرفت
همانطور که دربالا گفته شد پیشرفت همیشه به معنی ارتقا نیست درواقع ممکن نیست ارتقا به معنی رسیدن به اهداف باشد پیشرفت شغلی یعنی بالابردن اعتبار و جلب اعتمادمشتری و بهبود رابطه بین رئیس کارمند و بخش های دیگر پس این مورد را در نظر بگیرید.

5 گام برای آمادگی قبل از جلسه کاری مهم

5 گام برای آمادگی قبل از جلسه کاری مهم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف