نمناک سبک زندگیبارداری و نوزاد جلوگیری از نارسایی مادرزادی با مصرف ویتامین B3
ویتامین B۳ ، مصرف ویتامین B۳
مصرف ویتامین B3 تاثیر زیادی در جلوگیری از سقط جنین و نارسایی های مادرزادی دارد, مادران باردار با مصرف ویتامین B3 از نارسایی مادرزادی جلوگیری کنند.

جلوگیری از سقط جنین با ویتامین B3

ویتامین B3 بیشتر در مخمر آبجو، پوست و جوانه غلات ، خرما ، گوشت ، کبد ، کلیه و قلب و شیر بیشتر است.این ویتامین در ساختمان مولکولی کوآنزیم نیکوتین آمید آدنین دی نوکلئوتید (NAD) و نیکوتین آمید آدنین دی نوکلئوتید فسفات (NADP) شرکت دارد.

کارشناسان معتقد هستند مصرف ویتامین B3 رایج می تواند به طور چشمگیری از تعداد موارد سقط جنین و نارسایی مادرزادی در سراسر جهان بکاهد.

ویتامین B3

ویتامین B3 از نارسایی مادرزادی جلوگیری میکند


محققان استرالیایی دریافتند:یک نوع کمبود در بدن مادران باردار مانع از رشد اندام جنین در رحم می شود که می توان با مصرف مکمل تغذیه ای ویتامین B3 این مشکل را برطرف کرد.
محققان استرالیایی اظهار کردند:پس از 12 سال تحقیق دریافتیم این کمبود را می توان جبران کرد همچنین موارد سقط جنین و نارسایی مادرزادی با مصرف ویتامین B3 قابل پیشگیری است.
به گفته محققان در حال حاضر هر ساله 7 میلیون و 900 هزار نفر در سراسر جهان با نارسایی های مادرزادی متولد می شوند که نتایج این تحقیق می تواند پیشرفت حائز اهمیتی به حساب آید.

جلوگیری از نارسایی مادرزادی با مصرف ویتامین B3

جلوگیری از نارسایی مادرزادی با مصرف ویتامین B3
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از ایسنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف