نمناک فرهنگ و هنرچهره ها عارضه مغزی جمال اجلالی بازیگر سریال دوردست ها + تصاویر
جمال اجلالی ، سکته جمال اجلالی
جمال اجلالی بازیگر پیشکسوت تلویزیون که دچار عارضه مغزی شد بود قدرت تکلم خود را از دست داده و قادر به صحبت کردن نیست.
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1394
بازدید : 6,193 نفر

عارضه مغزی برای جمال اجلالی بازیگر پیشکسوت

جمال اجلالی را با نقش آقای قندی در سریال برای آخرین بار و همچنین سریال دوردست ها میشناسیم ولی متاسفانه مدتی است این بازیگر پیشکسوت در بستر بیماری است و قدرت تکلم ندارد.

فریبا توکلی تهیه کننده سریال "دوردست ها" با اشاره به وضعیت جمال اجلالی بازیگر این سریال که چند روز پیش به دلیل خون ریزی مغزی در بیمارستانی در ساری بستری شد، درباره وضعیت فعلی وی گفت:ما هر روز به دیدار وی می رویم و شب گذشته پنجم بهمن ماه هم به بیمارستان رفتیم. او اگرچه هنوز نمی تواند تکلم داشته باشد و صحبت کند، اما نسبت به سخنان ما واکنش نشان می دهد.
 
جمال اجلالی و آشا محرابی

وی ادامه داد:خانواده وی کارهایش را در حوزه بیمه انجام می دهند و ما هم در کنار آنها هستیم و آن ها را تنها نمی گذاریم.

توکلی درباره انتقال این بازیگر به تهران با توجه به دستور پزشکان نیز عنوان کرد:پزشکان گفته اند که باید وضعیت وی ثابت شود و احتمال دارد که بعد از ثبات تا چند روز دیگر آقای اجلالی به تهران منتقل شود.

جمال اجلالی بازیگر سریال "دوردست ها" است که روز جمعه دوم بهمن هنگام گریم در این سریال که اکنون در شمال کشور تصویربرداری می شود دچار خون ریزی مغزی و در بیمارستان ساری بستری شد.

جمال اجلالی

اجلالی در سریال دوردست ها

سریال دور دست ها به کارگردانی جواد ارشاد و با بازی بازیگرانی از جمله دانیال حکیمی، هومن برق نورد، فاطمه گودرزی، ونوس حسن کانلی، بهرام ابراهیمی، کوروش سلیمانی و جمال اجلالی برای شبکه یک ساخته می شود.

جمال اجلالی ، آخرین وضعیت جسمانی جمال اجلالی

عارضه مغزی جمال اجلالی بازیگر سریال دوردست ها + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از مهر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف