نمناک سرگرمیگوناگون تولد نوزادی با شکافی ترسناک روی جمجمه اش + تصاویر
جمجمه نوزاد ، تولد نوزاد ناقص الخلقه
مادر باردار بعد از زایمان و دیدن نوزادش شوکه شد ، جمجمه نوزاد کامل تشکیل نشده بود و همین برای قرار گرفتن نامش در میان عجیب ها کافی بود.

تولد نوزاد دختر با جمجمه ای ناقص

نوزادی با یک نقص عجیب مادرزادی در روستای دور افتاده ای واقع در شرق کامبودیا متولد شد ، نوزاد دختری که جمجمه اش شکلی بسیار غیرطبیعی داشت به طوریکه نیمی از جمجمه اش تشکیل نشده بود. براساس نظر پزشکان این نوزاد مبتلا به نوعی از اختلال نادر در نوزادان به نام "آنانسفالی " بود.
جمجمه نوزاد

عکس نوزاد دختری که با جمجمه ناقص به دنیا آمد

همانطور که در تصاویر این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید جمجمه ی نوزاد در قسمت جلوی سر تشکیل نشده بود و این کمبود در قسمت پشت سر رشد کرده بود و جمجمه ی نوزاد در قسمت پشت سرش بیش از حد نرمال طول رشد داشت.
جمجمه نوزاد

عکس نوزاد در بیمارستان بعد از بهبود نسبی در وضعیت جمجمه اش

مادر و پدر نوزاد برای تامین هزینه درمان فرزندشان خانه ی خود را به فروش گذاشتند تا بتوانند هرچه سریعتر این اختلال دردناک را از دخترشان جدا کنند.
"سروی" مادر نوزاد می گوید :بعد از تولد نوزادم روزهای بسیار دشواری سپری می کردم چراکه می دانستم مشکل او به این راحتی قابل درمان نیست و هزینه ی زیادی دارد ، وضعیت مالی ما اجازه انجام درمان را نمی داد اما به هر نحوی که بود با کمک از دیگران و فروش خانه مان او را برای درمان به بیمارستان آوردیم.
جمجمه نوزاد

عکس نوزادی که هنگام تولد نیمی از جمجمه اش تشکیل نشده بود

طبق گفته ی پزشک معالج ، نوزاد در طول 2 ماهی که در بیمارستان بستری شده است تحت مراقبت ویژه ای است که نتیجه بخش بوده است به طوریکه روند درمان و بهبود او فراتر از حد انتظار پزشکان بوده.

تولد نوزادی با شکافی ترسناک روی جمجمه اش + تصاویر

تولد نوزادی با شکافی ترسناک روی جمجمه اش + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف