نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ماجرای ترک سیگار جمشید مشایخی پس از 60 سال
جمشید مشایخی ، جمشید مشایخی بازیگر
جمشید مشایخی گفت: بعد از حدود 60 سال کشیدن سیگار را ترک کردم و خود این چند روزی باعث بی حوصلگی می شود اما قطعا حالم نامساعد نیست.
تاریخ انتشار : 3 آبان 1395

جمشید مشایخی بعد از 60 سال سیگار را ترک کرد

جمشید مشایخی هنرمند پیشکسوت عزیز کشورمان به عنوان بازیگر کار خود را در برنامه نمایشی کانال سوم غیردولتی آغاز کرد و با ایفای نقش در فیلم کوتاه «جلد مار» هژیر داریوش به همراه فخری خوروش جلوی دوربین رفت. او حتی به خاطر بازی سینمایی اش برای مدتی از کار تئاتر اخراج شد.

جمشید مشایخی کار حرفه ای خود را از سال 1349 به طور رسمی شروع کرد. بازی جمشید مشایخی در نقش انسان های بی رحم و همچنین نقش های تاریخی همچون «شازده احتجاب»، «کمال الملک» و رضا تفنگچی خوشنویس در سریال «هزار دستان» نشانگر از توانایی بازیگری اوست. مدتی است که خبر نامساعد بودن حال این هنرمند پیشکسوت کشورمان در جامعه مطرح شده است که باعث واکنش از سوی این بازیگر گرانقدر کشورمان شد.

جمشید مشایخی در واکنش به خبر نامساعد بودن حالش گفت:اگر ترک سیگار باعث نامساعد بودن حال آدم می شود پس احتمالا حال من هم نامساعد هست.

این بازیگر پیشکسوت گفت:بعد از حدود 60 سال کشیدن سیگار را ترک کردم و خود این چند روزی باعث بی حوصلگی می شود اما قطعا حالم نامساعد نیست.

 

جمشید مشایخی

حال جمشید مشایخی مساعد است

وی ادامه داد:آنقدر اعلام شده حالم نامساعد هست که خودم هم شک کردم و تصمیم دارم طی روزهای آینده به همراه علی توکل نیا کارگردان سینما پیش یکی از دوستان پزشکش بروم تا چکاپی انجام شود.
مشایخی درباره فعالیت آینده اش گفت:قرار است در مجموعه نمایش خانگی «ماه تی تی» به کارگردانی داود میرباقری بازی کنم و تست گریم شده ام که البته با توجه به حضورم در قسمت های 8 و 13 هنوز به حضورم مقابل دوربین مانده است.
این بازیگر درباره تغییر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و انتظارات از وزیر جدید اظهار کرد:انتظارات زیاد است و کارهای زیادی باید بشود اما امیدوارم حداقل وضعیت بازیگری سامانی پیدا کند و افراد با دادن پول مقابل دوربین نروند.

 

جمشید مشایخی ، آخرین وضعیت بیماری جمشید مشایخی

ماجرای ترک سیگار جمشید مشایخی پس از 60 سال
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف